Napieralski to ''burak''? Zobacz, co zrobił Sławomir Nowak...

Dostało się przewodniczącemu SLD, oj dostało... Na spotkaniu z Obamą wyjął komórkę i zaczął robić zdjęcia. ''Burak. Dramat!'' - orzekł Władysław Frasyniuk. W Internecie wrze, a ''niezbyt rozgarnięty'' to najłagodniejsze z określeń, na jakie można tam natrafić. Tymczasem...

... okazuje się, że nie tylko Grzegorz Napieralski na widok Baracka Obamy poczuł w sobie zew paparazzi i sięgnął po aparat. Podobnie, choć chyba nieco subtelniej, postąpił prezydencki minister Sławomir Nowak. A fakt ten skrzętnie wyciągnęli lidera SLD.

''Minister Nowak to też burak według Frasyniuka. Oto dowód'' - napisał na profilu Napieralskiego na Facebooku pan Andrzej.

I odesłał do fotografii na profilu Sławomira Nowaka, fotografii, dodajmy, słabej jakości, rozmazanej, znajdującej się w albumie ''zdjęcia z telefonu'' i podpisanej ''już w pałacu...''. Poznajecie pana, który wchodzi?

Dostało się przewodniczącemu SLD, oj dostało... Na spotkaniu z Obamą wyjął komórkę i zaczął robić zdjęcia. ''Burak. Dramat!'' - orzekł Władysław Frasyniuk. Tymczasem Sławomir Nowak też strzelił parę fotek z ukrycia. I wstawił na Facebooka.Dostało się przewodniczącemu SLD, oj dostało... Na spotkaniu z Obamą wyjął komórkę i zaczął robić zdjęcia. ''Burak. Dramat!'' - orzekł Władysław Frasyniuk. Tymczasem Sławomir Nowak też strzelił parę fotek z ukrycia. I wstawił na Facebooka. fot. za fb fot. za fb

zdjęcie z profilu Sławomira Nowaka na FB

Brak rajstop, czułe klepnięcie królowej... Wszystkie europejskie wpadki Obamów >>

Więcej o: