Wyszedł na spacer z psem, a gdy wrócił, zastał żonę w łóżku z jego kolegą. Oboje byli nadzy

Makabryczny wypadek podczas libacji w krakowskiej Nowej Hucie. Pod chwilową nieobecność męża, żona poszła z kochankiem do łóżka. Gdy małżonek wrócił - urwał nielojalnemu koledze część genitaliów.

W mieszkaniu położonym na jednym z osiedli w Nowej Hucie, małżeństwo gościło 53-letniego mężczyznę. Osoby te spożywały duże ilości alkoholu - poinformowała Prokuratura Rejonowa w Krakowie.

Nad ranem mąż kobiety wyszedł na spacer z psem, a gdy wrócił, zastał ją w łóżku z zaproszonym kolegą, oboje byli nadzy. Rozwścieczony małżonek zaczął wyciągać 53-latka z łóżka za jądra, w wyniku czego jedno z nich urwał.

"Wyrwana część ciała"

Sprawca wezwał policję i pogotowie, jednak pokrzywdzony zdążył opuścić miejsce zdarzenia. Znaleziono go w domu i przetransportowano do szpitala. "Na miejscu zdarzenia zespół Pogotowia Ratunkowego znalazł wyrwaną część ciała pokrzywdzonego. Z uzyskanej wstępnej opinii biegłych z Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej CM UJ wynika, iż obecnie wobec niezakończonego procesu leczenia, obrażenia jakich doznał pokrzywdzony kwalifikować należy jako 'średni uszczerbek na zdrowiu'" - czytamy w komunikacie prokuratury. 

Piotr K., wściekły małżonek, nie był dotychczas karany. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu przestępstwa, a w złożonych wyjaśnieniach przyznał, iż był bardzo wzburzony. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Więcej o: