Bity pies trafił do schroniska. Opiekun próbuje go pogłaskać. Reakcja psa łamie serce

Ten film to najlepszy dowód tego, że czasem ludzkie okrucieństwo nie zna granic. Wrażliwi nie powinni włączać tego nagrania z dźwiękiem.

Zwierzęta, które trafiają do schronisk często mają za sobą ciężkie doświadczenia. Trudno sobie jednak wyobrazić, co przeszedł psiak, którego nagrano w rumuńskim schronisku w Breasta-Craiova. To, jak reaguje, kiedy jeden z pracowników próbuje go pogłaskać, poruszy nawet najtwardsze serce. Pies jest tak wystraszony bliskością człowieka, że jego piski bardziej wrażliwym mogą się jeszcze długo śnić po nocach:

Nagranie pojawiło się w sieci 11 listopada 2015 roku. Umieściła je tam Monica Mitreanu. Od tego czasu film obejrzało tysiące ludzi, wstrząśniętych tym, co musiało spotkać zwierzaka.

Na szczęście pies trafił w dobre ręce. Nie tylko dostał nowe imię - Kayne - ale też mnóstwo opieki i czułości. Jego opiekunowie dokonali czegoś niesamowitego. Już w grudniu okazało się, że psiak zaufał ludziom i teraz naprawdę bardzo lubi być głaskany. Niewątpliwie wygląda na dużo szczęśliwszego:

To nie koniec dobrych wiadomości. Kayne trafił pod opiekę partnerów schroniska w Breasta-Craiova. Pies trafił do Wielkiej Brytanii, gdzie specjalni opiekunowie będą usilnie pracować nad tym, żeby zwierzak w pełni wyzdrowiał i mógł zamieszkać w kochającym domu.

Na mostku klęknął przed swoją dziewczyną. Wyciągnął pierścionek i wtedy doszło do katastrofy

Więcej o: