18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Pan Przytula oświadcza się ukochanej. A ich synek zdejmuje spodenki i przyćmiewa chwilę

Kevin Przytula padł na kolana, by się oświadczyć swej lubej, jej roczny synek nie bardzo przejął się dorosłymi i zdecydował, że to czas, by opróżnić pęcherz.

Kevin Przytula przygotował w sobotę 12 maja niespodziankę dla ukochanej dziewczyny Allyssy Anter. Zabrał ją i ich rocznego synka Owena na spacer po Wenonah Park w Bay City.

Stali przed rzeźbą Krąg Przyjaźni, gdy postanowił paść na kolana przed kobietą i zadać jej bardzo ważne pytanie - czy zostanie jego żoną.

Zakochany zadbał o to, żeby mogli te chwilę wspominać przez lata - poprosił, by ją nagrać. I kiedy tak rodzice byli w siebie zapatrzeni ich roczny synek zdecydował, że ta romantyczna dla nich chwila, to idealny moment, by zrobić siusiu.

 


Zdecydowanie skradł tym samym całe show - i jeszcze w dodatku ktoś to nagrał. Odnotujmy jednak, że pani mama powiedziała tak.

Co ciekawe, to podobno nie był pierwszy raz, kiedy maluch załatwił się w miejscu publicznym donosi serwis mlive.com.

Mama powiedziała mediom, że maluch czasem załatwia się w gródku przed domem. Do pierwszego takiego ekscesu doszło, kiedy poszedł z rodzicami na lody.

Wtedy też zdjął spodnie na parkingu i przeszedł do opróżniania pęcherza. Dzieciątko robi to bez żadnego ostrzeżenia, po prostu się rozbiera i robi, co ma zrobić.

Owen od miesiąca uczy się też korzystania z toalety, ale rodzice jeszcze nie są w stanie mu wytłumaczyć, żeby nie siusiał w miejscach publicznych.

ZOBACZ TEŻ: 

Tańczący Pikachu uległ awarii. Wywołało to całą sekwencję dziwnych zdarzeń

Więcej o: