Dziennikarz prowadzi relację na żywo. A tuż za nim dwójka magików pokazuje magiczną sztuczkę i kradnie show

Ciężka jest praca reportera z terenu. Przekonał się o tym reporter stacji Live Sky News. Jego relacja na żywo została zakłócona przez występ dwójki magików.

Nudne wystąpienie o brytyjskiej służbie zdrowia może zmęczyć zarówno widza jak i reportera. Ashish Joshi, pracownik stacji Live Sky News, z całych sił starał się, żeby jego relacja z Londynu była interesująca, ale był bez szans. Tymczasem za nim działa się prawdziwa - serio - magia.

Najpierw w kadrze pojawiło się dwóch mężczyzn z nietypowym stołem. Ustawili się tak, żeby kamerzysta ich "złapał" w lewej strony ekranu. Jeden z nich wszedł na stół, schował się do czegoś, co było ewidentnie pudełkiem, a drugi rozpoczął show.

 

Kilka sekund później z mężczyzny w pudełku, któremu widać było tylko głowę i stopy, zostało około 30 cm ciała. Magik "zniknął" swojego partnera, okręcił stół dookoła na dowód, że nie doszło do żadnej mistyfikacji. Wtedy już kamerzysta zorientował się, że coś niedobrego dzieje się w kadrze i próbował uratować sytuację, ale było za późno.

Magicy skończyli swoje wystąpienie. Jeśli ktokolwiek usłyszał choć słowo z występu reportera, to albo dysponuje żelazną wolą i potrafi się skupić na tym, co słyszy, albo dysponował wyłącznie dźwiękiem z tego nagrania.

Do całej sytuacji doszło już ponad 2 lata temu, w lipcu 2015 roku. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że Wielka Brytania przegłosuje wyjście z Unii Europejskiej.

Magicy to brytyjski duet Young & Strange czyli Richard Young i Sam Strange. Wyczyn, który uwieczniły kamery Live Sky News, był ich największym osiągnięciem w terenie - ale nie jedynym.

Astronauta zmoczył wodą ręcznik. Niby zwykła czynność, ale wykonana w kosmosie, wygląda jak magia

Więcej o: