Ojciec dziecka Kowalskiej zarzucił wokalistce, że uniemożliwiała mu kontakt z córką. Odpowiedziała mu jednym zdjęciem

Kostek Joriadis udzielił wywiadu, w którym zarzucił Kasi Kowalskiej, że ta uniemożliwiała mu kontakt z córką Olą. Artystka postanowiła się odnieść do tych oskarżeń na swoim Instagramie.

Jakiś czas temu Kasia Kowalska wyznała jednym z wywiadów, że po urodzeniu Oli została sama. Tym samym wokalistka zarzuciła Kostkowi Joriadisowi, że ten nie opiekował się nią i dzieckiem. Joriadis postanowił się odnieść do słów Kowalskiej i na łamach "Faktu" przedstawił sprzeczne informacje. Według niego, to piosenkarka ograniczała mu kontakt z córką. Kasia Kowalska postanowiła skomentować to w bardzo wymowny sposób.

Kasia Kowalska odpowiada na zarzuty Kostka Joriadisa. Jednym zdjęciem!

Na Instagramie wokalistki pojawiło się zdjęcie z córką Olą.

Kobiety wspierają kobiety. Nie damy się.
 

Sporo komentujących oburzyło się stylizacją Oli. Znaleźli się i tacy, którzy zarzucili Kasi, że ta źle wychowała córkę, pozwalając jej na tak mocny makijaż.

Nie wyobrażam sobie, że moje córki mają tak wyglądać.
Te usta to przesada...
Taki ostry makijaż to kwestia złego wychowania.

Pojawili się jednak obserwatorzy, którzy stanęli w obronie Kowalskiej i jej córki.

Nie bardzo rozumiem, co ma wygląd do wychowania czy wychowanie do wyglądu.
Jak ci się nie podoba, to nie patrz.

Kasia Kowalska i Kostek Joriadis

Kostek wyznał w wywiadzie, że na pogorszenie kontaktu z córką mogło wpłynąć to, że musiał wyjechać z kraju. Przez jakiś czas mieszkał w Grecji, by opiekować się chorą mamą. Po powrocie do Polski miał próbować kontaktować się z Kasią, jednak zostało mu postawione ultimatum.

Dowiedziałem się, że mogę spotkać się z córką, pod warunkiem że natychmiast jednorazowo wpłacę 50 tysięcy - powiedział.

Joriadis twierdzi, że błagał artystkę, aby pozwoliła mu się spotykać z córką. Bezskutecznie. Dzisiaj żałuje, że nie skorzystał z pomocy adwokata.

Jakiś czas temu Kowalska pozwała byłego partnera o alimenty i wygrała. Mężczyzna dowiedział się o tym, gdy komornik zajął jego konto. W wywiadzie przyznał, że nie stać go jednak na płacenie kwoty, jaką ustalił sąd.

Myślicie, że Kostkowi uda się nawiązać kontakt z córką?

KS

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o: