10 najlepszych memów na koniec wakacji. Powroty do szkoły potrafią być ciężkie

Nadeszła nieuchronna chwila, gdy skończyły się wakacje. A to oznacza, że już zaraz nadejdzie jesień. Uczniowie przygotowują się do powrotu do szkoły. Dorośli z kolei zaczynają rozmyślać o tym, jak spędzili tegoroczne lato. Te memy z pewnością poprawią ci humor przed rozpoczęciem roku szkolnego.

2 miesiące wakacji dobiegły końca. Nadszedł czas powrotu do szkoły i do rzeczywistości. Za horyzontem widać już jesień. Czy można jakoś umilić sobie ten czas? Jeszcze jak! Wystarczy spojrzeć na te memy.

Zobacz wideo Siedzieliśmy na najsłynniejszej ławce w kraju [wideo sprzed muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku]

Memy na koniec wakacji. Nie wszyscy się smucą...

Koniec lata, 1 września i nieuchronnie zbliżająca się jesień niektórych smucą, u innych wywołują dreszczyk ekscytacji na samą myśl o kocach, swetrach i ciepłej herbacie.

 

Jest jednak sporo prawdy w stwierdzeniu, że sierpień jest zupełnie jak niedziela. Kiedy zbliża się koniec miesiąca, już wiemy, że zaraz nadejdzie ten okropny wrzesień. A wiadomo, że wrzesień, zupełnie jak poniedziałek, dla wielu jest najgorszym miesiącem. Wyjątkiem są chyba tylko studenci…

 
 

Gdy kończą się wakacje, wiele osób zaczyna rozmyślać o tym, w jaki sposób udało im się je spędzić. Nie zawsze przynosi to miłe refleksje. Szczególnie gdy lato spędzało się w pracy. Co wtedy? Zawsze pozostaje się uśmiechnąć, bo nawet taki smutny i prawdziwy mem może poprawić humor.

 

Powrót do szkoły w memach. Dzieci się smucą, rodzice cieszą

1 września dla rodziców zdaje się zupełnie odmiennym dniem, niż dla dzieci. Uczniowie na samą myśl o powrocie do szkoły wpadają w rozpacz. Rodzice z kolei już nie mogą się doczekać, kiedy ich pociechy zaczną większość dnia spędzać w szkole. Ta radość niestety jest podszyta smutkiem, bo powrót do szkoły wiąże się co roku ze sporymi wydatkami. Ale czego się nie zrobi dla chwili świętego spokoju? Gorzej, gdy już po 2 dniach dziecko wróci chore.

Też masz czasem koszmary o powrocie do szkoły? Nie tylko ty. Na szczęście dla dorosłych to już historia, wyjątkiem są jedynie nauczyciele. Szkoła należy do przeszłości, teraz już tylko praca… I praca… Codziennie…

Więcej o: