10 najśmieszniejszych memów o teściowej. Poprawią humor każdej synowej i zięciowi

Żarty o teściowej, tak jak dowcipy o Jasiu, czy blondynkach stały się klasykiem. Można je usłyszeć w każdej części świata, a w internecie jest ich cała masa. Zobacz 10 memów, które poprawią humor każdej synowej i zięciowi. Oto najśmieszniejsze obrazki o teściowej!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chyba każdy z nas zna choć jeden żart o teściowej. W internecie aż roi się od memów wyśmiewających relacje na linii synowa/zięć-teściowa. Oto 10 najśmieszniejszych memów w tej tematyce. 

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Teściowa - na pierwszym miejscu zawsze stawia syneczka

Większość memów o teściowych przedstawiana jest z perspektywy zięcia. Zazwyczaj prezentują one, że prześmiewana mamusia potrafi być często nadopiekuńcza i pilnować swojego syneczka jeszcze długo po jego ślubie. 

Mówi się, że na niektórych fotografia można uchwycić ducha, który przypadkiem znalazł się w kadrze. W kwestii tej fotki nie można mówić o losowym pojawieniu się złego omenu dla małżeństwa. Większość internautów komentujących ten post jest pewna: synowa szybko nie wejdzie w łaski mamusi męża. 

Często nadopiekuńcza teściowa potrafi objawić się już w dniu ślubu. Czy tak było w tym przypadku? Cóż, mina panny młodej mówi chyba sama za siebie. 

Czasami mamy wrażenie, że w życiu niektóre sprawy udaje się załatwić zbyt łatwo. W takich sytuacjach węszymy spisek i podejrzewamy, że ten pozytywny moment może za chwilę obrócić się o 180 stopni. Tak samo dzieje się, gdy teściowa z miejsca staje się niespodziewanie przemiła i życzliwa. 

Zięć i teściowa - to połączenie najczęściej obśmiewane jest w memach

Memy zdecydowanie częściej przedstawiają prześmiewczo relacje pomiędzy zięciem a teściową. Klasyczne "jadę do mamy" pojawia się niemal, na co drugim obrazku. Oprócz niewybrednych żartów, można też w nich znaleźć dość zabawne, zdecydowanie przerysowane i nierealne sposoby na poradzenie sobie z wizytą teściowej. 

 

Wiele memów opiera się na puencie polegającej na dwuznaczności "życzliwych" gestów zięciów. Tak jest i w tym przypadku. Przecież mężczyzna chce tylko pomóc mamusi odpocząć od męczącej podróży. 

Większość "internetowych śmieszków" uważa, że zięć zrobi wszystko, aby uwolnić się od swojej teściowej. Gentleman z tego komiksu posunął się jednak ciut za daleko. 

Czasami nawet najmilszym zięciom zdarzy się zapomnieć. Nieprzemyślane komentarze mogą skutkować niezbyt przyjemnymi sytuacjami. 

W wielu żartach o teściowych można usłyszeć niezbyt przychylne porównania. W tym przypadku zięć z pewnością usłyszał nie jeden z tych żartów i zawczasu przygotował "parking", na wypadek odwiedzin mamusi. 

Żarty żartami, jednak nie zapominajmy, że zazwyczaj "złe teściowe" to utrwalany stereotyp. Choć powstaje wiele memów o nadopiekuńczych i złośliwych mamusiach, to najczęściej są to kobiety, które pragną przede wszystkim jednego... szczęścia swoich dzieci

Więcej o: