10 memów o weekendzie, które mogą rozbawić do łez. Rozpocznij piątek w dobrym humorze!

Piątek uważany jest przez wielu za jeden z najlepszych dni tygodnia. To początek weekendu, nic więc dziwnego, że niektórzy odczuwają ulgę i nie mogą się doczekać, aż odpoczną po wielu dniach ciężkiej pracy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was 10 memów o weekendzie.

Weekend trwa od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie i bez wątpienia jest najbardziej lubianym czasem. Zdarza się, że odliczamy godziny i minuty do końca pracy, by móc szybko się przygotować i udać na imprezę, lub spędzić bez żalu czas przed telewizorem z ulubionymi przekąskami. Z okazji zbliżającego się weekendu przygotowaliśmy 10 memów, które są świetnym wprowadzeniem do tego czasu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ocean i surfing w Europie. Zdążysz nawet w długi weekend

10 memów o weekendzie. Czas, gdy nie trzeba nic robić

Niektórzy nie mogą doczekać się weekendu po to, by nikt nie zawracał im głowy i mogli spokojnie dokończyć serial podjadając pizzę, lub odsypiać do woli trudne poranki, gdy w tygodniu znienawidzony budzik budził do pracy. To idealny czas na nicnierobienie. Szkoda, że trwa tak krótko...

 
 
 

Weekendowe szaleństwo. Memy o imprezach

Dla niektórych weekend to czas organizowania szalonych imprez w gronie przyjaciół. Niektóre z nich są niezapomniane, jednak bywają i takie wieczory, po których trudno jest nam się podnieść z łóżka.

 
 
 
 

Weekend może być czasem aktywnego odpoczynku. A ty jak go spędzasz?

Niektórzy uwielbiają spędzać dni wolne aktywnie — spacerując, uprawiając sport, zwiedzając nowe miejsca, czy odwiedzając rodzinę i znajomych. Zdarza się, że pobudka w dzień powszedni o 7 rano wydaje się czymś okropnym, jednak w sobotę budzimy się pełni energii z poczuciem, że nie czekają na nas żadne obowiązki.

 
 

Niedziela, czyli najsmutniejszy dzień weekendu. Świadomość zbliżającego się powrotu do pracy bywa przytłaczająca!

Niedziela bywa smutna, bo z tyłu głowy kiełkuje już myśl, że nieubłaganie kończy się czas wypoczynku i nadchodzi zderzenie z rzeczywistością, jaką jest powrót do pracy. Zakończenie weekendu może być przykrym doświadczeniem.

 
Więcej o: