10 memów o weekendzie, które mogą rozbawić do łez. Rozpocznij piątek w dobrym humorze!

Piątek uważany jest przez wielu za jeden z najlepszych dni tygodnia. To początek weekendu, nic więc dziwnego, że niektórzy odczuwają ulgę i nie mogą się doczekać, aż odpoczną po wielu dniach ciężkiej pracy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was 10 memów o weekendzie.

Weekend trwa od piątkowego popołudnia do niedzieli włącznie i bez wątpienia jest najbardziej lubianym czasem. Zdarza się, że odliczamy godziny i minuty do końca pracy, by móc szybko się przygotować i udać na imprezę, lub spędzić bez żalu czas przed telewizorem z ulubionymi przekąskami. Z okazji zbliżającego się weekendu przygotowaliśmy 10 memów, które są świetnym wprowadzeniem do tego czasu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ocean i surfing w Europie. Zdążysz nawet w długi weekend

10 memów o weekendzie. Czas, gdy nie trzeba nic robić

Niektórzy nie mogą doczekać się weekendu po to, by nikt nie zawracał im głowy i mogli spokojnie dokończyć serial podjadając pizzę, lub odsypiać do woli trudne poranki, gdy w tygodniu znienawidzony budzik budził do pracy. To idealny czas na nicnierobienie. Szkoda, że trwa tak krótko...

 
 
 

Sklep z alkoholamiTyle Polacy w 2021 roku wydali na alkohol. Kwota zwala z nóg

Weekendowe szaleństwo. Memy o imprezach

Dla niektórych weekend to czas organizowania szalonych imprez w gronie przyjaciół. Niektóre z nich są niezapomniane, jednak bywają i takie wieczory, po których trudno jest nam się podnieść z łóżka.

 
 
 
 

Weekend może być czasem aktywnego odpoczynku. A ty jak go spędzasz?

Niektórzy uwielbiają spędzać dni wolne aktywnie — spacerując, uprawiając sport, zwiedzając nowe miejsca, czy odwiedzając rodzinę i znajomych. Zdarza się, że pobudka w dzień powszedni o 7 rano wydaje się czymś okropnym, jednak w sobotę budzimy się pełni energii z poczuciem, że nie czekają na nas żadne obowiązki.

 
 

Pierwsze przemówienie królowej Elżbiety IIElżbieta II wygłosiła pierwsze przemówienie, gdy miała 14 lat

Niedziela, czyli najsmutniejszy dzień weekendu. Świadomość zbliżającego się powrotu do pracy bywa przytłaczająca!

Niedziela bywa smutna, bo z tyłu głowy kiełkuje już myśl, że nieubłaganie kończy się czas wypoczynku i nadchodzi zderzenie z rzeczywistością, jaką jest powrót do pracy. Zakończenie weekendu może być przykrym doświadczeniem.

 
Więcej o: