10 memów o węglu, które rozbawią cię do łez. Nawet na Titanicu nie zabrakło tego surowca!

Internauci nie zawodzą, czego dowodem są zabawne memy dotyczące braku węgla w Polsce. Dla niektórych to sposób na radzenie sobie z przykrym problemem, który możliwe, że będzie można odczuć zimą. Warto sprawdzić, na jakie pomysły wpadli "memiarze". Niektóre obrazki mogą rozbawić do łez.

Internauci na swój sposób komentują doniesienia o cenach i braku węgla. Zima nadchodzi wielkimi krokami, a ochłodzenie już można odczuć. To czas, gdy ludzie myślą o zakupie surowca, by móc ogrzać dom. Temat jest bardzo ważny, dlatego "memiarze" rozpoczęli tworzenie zabawnych i ironicznych obrazków. Warto je obejrzeć, bo niektóre mogą rozbawić do łez.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspert: Węgiel sprowadzony z Rosji dawał stosunkowo dużo ciepła

10 memów o węglu. Czym palić w piecu, gdy nie będzie surowca?

Ludzie zastanawiają się, czym napalą w piecu, jeśli węgiel nie będzie dostępny, lub jego cena przewyższy możliwości zakupu dla przeciętnego konsumenta. Pomysłów jest wiele — od mebli, po... opony, których oczywiście nie powinno się spalać.

Nawet na Titanicu był węgiel i prąd. Czy u nas go zabraknie?

Titanic zatonął w 1912 r., jednak na swoim pokładzie miał zapas węgla. Ponad sto lat później dostęp do surowca jest utrudniony. Na szczęście według memiarzy można się w niego zaopatrzyć podczas wakacji na Śląsku, co w zabawny sposób obrazuje jeden z poniższych memów.

 
 

Palenie chrustem z lasu. Sposób polecany przez niektórych rządzących

Niektórzy przedstawiciele rządu polecają ocieplanie mieszkań poprzez palenie chrustu przyniesionego z lasu. Innym sposobem może być samodzielne wyprodukowanie węgla... na przykład w grze komputerowej, a także zakup kurczaków i ogrzewanie się ich ciałem.

 
 
 

Cukier i węgiel sposobem na poznanie drugiej połówki. Tylko poważne oferty

W ostatnim czasie można było odczuć również braki cukru, który również podrożał. Jak widać posiadanie słodkich kryształów i węgla może być świetnym sposobem na nawiązanie nowej relacji. Posiadanie tych surowców może być postrzegane jako bogactwo.

 
 
Więcej o: