10 najlepszych memów po losowaniu eliminacji na Euro 2024. Awans mamy gwarantowany?

Polacy poznali swoich rywali w eliminacjach do Euro 2024. Na papierze wygląda to bardzo optymistycznie. Kibice jednak dobrze wiedzą, że to nie zawsze takie proste. Oto najlepsze memy o Euro 2024 i reakcje Internautów na szczęśliwe losowanie.

Polacy poznali rywali w eliminacjach do Euro 2024. Naszej reprezentacji udało się uniknąć najcięższych rywali… A kibice nie kryją zadowolenia. Nic dziwnego, trudno sobie wyobrazić łatwiejszych przeciwników. Choć, jak wiadomo, to może być jedynie mylne wrażenie. Nawet najłatwiejsza grupa może bowiem okazać się grupą śmierci. Oto najlepsze memy w reakcji na losowanie.

Zobacz wideo Mocne komentarze po losowaniu. "To ośmieszanie polskiej reprezentacji"

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Memy po losowaniu na Euro 2024. Będzie łatwo?

W niedzielę, 9 października odbyło się losowanie grup eliminacyjnych na Euro 2024. Mistrzostwa odbędą się w Niemczech. Reprezentacja Polski trafiła do grupy E, uważanej za jedną z najłatwiejszych. W eliminacjach zagramy z Czechami, Albanią, Mołdawią i Wyspami Owczymi. Choć w teorii wygląda na to, że awans mamy już zapewniony, wielu kibiców dobrze wie, że w rzeczywistości wszystko może się jeszcze wydarzyć. Wystarczy przypomnieć sobie podobne pozornie banalnie proste mecze. Z grupy eliminacyjnej na Euro 2024 pojadą dwie najlepsze drużyny. Pozostaje nam trzymać kciuki.

Memy po eliminacjach Euro 2024. Czesław Michniewicz głównym bohaterem

Polakom udało się uniknąć najtrudniejszych rywali. Radość może być przedwczesna, ale Internauci nie kryją zadowolenia. Dziękują Czesławowi Michniewiczowi za skuteczne podgrzanie piłek, tradycji bowiem musi stać się zadość. Faktycznie, trenerowi udało się dobrze załatwić… Na pewno na papierze wygląda to bardzo optymistycznie. Co będzie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Reprezentacja Polski pierwszy mecz w eliminacjach na Euro 2024 rozegra 24 marca 2023 roku. Zagramy z Czechami na wyjeździe (jak słusznie zauważają Internauci, zapewne w Kralovcu). Jak wygląda terminarz eliminacji Euro 2024?

  • 24 marca: Czechy vs Polska
  • 27 marca: Polska vs Albania
  • 20 czerwca: Mołdawia vs Polska
  • 7 września: Polska vs Wyspy Owcze
  • 10 września: Albania vs Polska
  • 12 października: Wyspy Owcze vs Polska
  • 15 października: Polska vs Mołdawia
  • 17 listopada: Polska vs Czechy
Więcej o: