Śmieszne memy o teściowej. 10 zdjęć, które rozbawią cię do łez

Prawdopodobnie każdy słyszał żart o teściowej. Internet jest nimi wprost zalany. Choć niektórzy uważają, że to nie żarty, a prawdziwe życie. Oto 10 najśmieszniejszych memów o teściowej.

Żarty o teściowej to już klasyka. I tak jak w przypadku dowcipów o blondynkach czy policjantach, pojawiają się pytania, ile w nich prawdy, a ile przesady. Trudno to ocenić, choć wiele osób uważa, że to nie żarty, a życie. Teściowa w memach jest prawdziwym utrapieniem nie tylko dla zięciów, lecz także dla synowych. Być może tkwi w tym jakieś ziarno prawdy.

Więcej podobnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie". Widzowie chcą, by Netflix ostrzegał przed filmem [ZWIASTUN]

Memy o teściowej. Kiedy pojawia się w życiu, w człowieku budzą się najgorsze instynkty

Zdecydowana większość memów o teściowej przedstawia rzeczywistość z perspektywy zięcia, często Janusza, który nie przepada za "mamusią" i właściwie życzy jej wszystkiego najgorszego, czasem przekraczając pewne granice. Teściowa najwyraźniej w wielu budzi wręcz przerażające instynkty. Pozostaje mieć nadzieję, że Janusz z memów w rzeczywistości wcale nie życzy swojej teściowej spotkania ze śmiercią… I nie biegnie rozkręcać torów.

Najlepsze memy o teściowych. Nie tylko dla zięciów

Nie tylko zięciowie i synowe miewają ciężki humor w stosunku do swoich teściowych. Również teściowe nie szczędzą komentarzy. I zdarza się, że to one próbują coś zasugerować.

Teściowie są też tematem do ripost podczas kłótni rodzinnych między Januszem a Grażyną. Kto w nich zwycięża? Najprawdopodobniej ten, kto jako ostatni wspomni o rodzicach partnera.

Czy każda teściowa to czarownica? Chyba nie. Na pewno jest nią jednak teściowa Janusza. W końcu porusza się wyłącznie na miotle.

Kiedy bierzesz dzień wolny, chcesz go spędzić w świętym spokoju. Na pewno wizyta u teściowej nie jest tym, o czym tego dnia marzysz. Szczególnie że zazwyczaj wiąże się to z hałasem, milionem pytań, w tym tych niewygodnych, narzekań… Aż chciałoby się kupić tę specjalną szminkę. Pamiętaj jednak, że gdyby nie teściowa, nie miałbyś takiej żony ani nie miałabyś takiego męża.

 
Więcej o: