Władimir Putin. Memy, z których śmieją się internauci. 10 najzabawniejszych obrazków o prezydencie Rosji

Od kilku lat Internet stanowi kopalnię zabawnych obrazków. Sytuacja polityczna sprawia, że memy o Putinie zyskują na popularności, a internauci tworzą kolejne, które w ironiczny lub zabawny sposób przedstawiają prezydenta Rosji. Zebraliśmy najlepsze z nich.

Władimir Putin od pewnego czasu stanowi inspirację do tworzenia nowych memów. Memiarze nie zawodzą, czego dowodem jest 10 obrazków z prezydentem Rosji, które dla was przygotowaliśmy. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gen. Bieniek: Broń jądrowa ma to do siebie, że jest bronią odstraszania, ale ma też urok zastraszania

Śmieszne memy. Putin i jego prezydentura inspiracją do tworzenia kolejnych obrazków

Władimir Putin pierwszy raz został prezydentem Rosji w 2000 r. Od tamtego czasu nie rezygnuje z polityki i mimo czteroletniej przerwy w prezydenturze w latach 2008-2012 już cztery razy został wybrany na przywódcę państwa. Niektórzy sądzą, że doświadczony polityk prędko nie zrezygnuje z kariery na tym polu. Sytuację w zabawny sposób przedstawiają internetowe memy. Obrazki sugerują, że Putin może być prezydentem nawet i do końca świata.

 
 

Najlepsze memy o Putinie. Mimika prezydenta wyraża więcej, niż tysiąc słów

Zabawne zdjęcia prezydenta Rosji od lat są komentowane przez Internautów. Mimika Putina skłania memiarzy do tworzenia śmiesznych obrazków z wykorzystaniem jego wizerunku.

 
 
 
 

Memy z Putinem, które rozbawią do łez. Jak memiarze reagują na wycofanie się gigantów z Rosji? 

Sytuacja polityczna skłoniła wielu przedsiębiorców do wycofania produktów z rosyjskiego rynku. W efekcie niektóre influencerki wyrzucały do śmieci kosmetyki zagranicznych marek czy sprzęt elektroniczny, co uwieczniały na publikowanych w mediach społecznościowych filmikach. Kilka miesięcy temu głośno było o zamknięciu w Rosji sieci restauracji McDonald's. Krążyły pogłoski o zastąpieniu giganta podobnym miejscem o nazwie "Wujek Wania".

 

Putin na memach. Twórcy przedstawiają go jako chleb i malinę

Popularnością, nie tylko w przypadku prezydenta, cieszą się też obrazki, na których przerabia się twarz ludzi na jedzenie. W przypadku poniższych memów to zabawny sposób na dopasowanie rymu do nazwiska Putina.

 
Więcej o: