Cukierek albo... memy. 10 zabawnych obrazków na Halloween. Czas na święto duchów i innych potworów

"This is Halloween", czyli tak jak głosi popularna piosenka, nadszedł czas strachu, duchów i zombie. Ubierajcie się w kostiumy, przygotujcie pojemniki na cukierki i pomysłowe psikusy. W międzyczasie przygotowaliśmy dla was 10 memów związanych z tym świętem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla wielu osób Halloween to najbardziej wyczekiwany dzień w roku. Straszne przebrania, masa słodyczy i unoszący się wszędzie zapach dyni - nie można się im dziwić. Jednak nie wszyscy są zachwyceni niektórymi aspektami dnia duchów.  Aby podtrzymać lub rozbudzić atmosferę święta strachów, znaleźliśmy 10 memów specjalnie na tę okazję.

Zobacz wideo Ciastka na Halloween - pyszne i przerażające!

Memy na święto duchów - czy to najśmieszniejsze stroje na halloween?

Dla niektórych Halloween jest ważniejsze niż jakiekolwiek inne święto. Boże Narodzenie? Najlepszy czas w roku przypada na 31 października! 

 

Oczekiwanie na święto duchów można rozpocząć jeszcze latem. Wystarczy trochę wyobraźni i zapału. Wakacje w duchu Halloween? Ubieraj kostium i wskakuj do basenu. 

 

No właśnie, kostium. Przygotowanie idealnego przebrania może zająć sporo czasu. Musi przecież być równie straszny, co interesujący. Nie wiewy, czy poniższy strój wpisuje się w pierwszą kategorię, ale jego autorowi z pewnością nie można odmówić kreatywności.

Miłośnicy Halloween najczęściej lubią także straszne historie i zjawiska paranormalne. Świętym Graalem dla tych osób jest uchwycenie czegoś nadprzyrodzonego na taśmie. Autor tego zdjęcia chyba zbyt dosłownie wziął sobie te słowa do serca. 

Na Halloween znajdzie się także coś dla fanów aktywności fizycznej. Oprócz oglądania ciekawych spotkań rozgrywanych w poprzedzający je weekend kibice mogą także popuścić wodze fantazji przy obserwowaniu obiektów sportowych. 

Jednak nie tylko ludzie mogą cieszyć się ze święta duchów. Zwierzęta także mogą brać w nim udział. W takim wypadku, zamiast cukierków warto zaopatrzyć się w smakołyki i karmę. 

Komu nie podoba się dynia? Halloween to nie święto dla tych osób

Niektórzy wcale nie czują ducha Halloween. Opowieści o duchach, czy przebrania zombie nie robią na nich żadnego wrażenia. Oczywiście, część z nich ubierze straszne kostiumy i uda się na świąteczne imprezy, jednak szybko dopada ich myśl o kolejnym dniu. Pierwsze myśli o powrocie do rzeczywistości mogą pojawić się już podczas porannej podróży do domu. 

W przypadku osób, których kompletnie nie obchodzi dzień duchów, dobrym wyjściem jest pozostanie w domu. Jednak i w tym przypadku można wykazać się kreatywnością. Oto najlepsze kostiumy dla wrogów Halloween.

 

Zdecydowanie najgorszą rzeczą, jaka może przydarzyć się w trakcie Halloween, jest niewybredny psikus. Z okazji święta duchów życzymy wam w najgorszym przypadku takich figli jak ten poniżej.

Więcej o: