Masz w szafie za małe spodnie? Wypróbuj ten prosty trik, a pasowały jak ulał! Jest niezawodny

Chyba każdy z nas choć raz w życiu "nie wszedł" w dawno nienoszone spodnie. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób na to, aby pasowały jak ulał, bez wizyty u krawca. Ten trik jest w stanie uratować każdą stylizację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Co zrobić, aby za małe spodnie zaczęły na nas pasować? Jak się okazuje, wcale nie trzeba zabierać ich do krawca. Ten sprawdzony domowy sposób pozwoli ci spokojnie zapiąć ostatni guzik. Jedyne czego potrzebujesz to gumka do włosów.

Zobacz wideo Spodnie biodrówki - szokujący projekt Alexandra McQueena

Nie mieścisz się w swoje ulubione spodnie? Ten trik z TikToka może je uratować

Chyba nikt nie lubi momentu, w którym okazuje się, że nie mieścimy się już w ulubione jeansy. Co zrobić w takiej sytuacji? Ten sprawdzony trik z TikToka sprawi, że znów poczujesz się w nich komfortowo. Do jego wykonania potrzebujesz jedynie gumki do włosów. 

Wystarczy, że włożysz gumkę do dziurki na guzik, a następnie przełożysz jej jeden koniec przez pętelkę. W ten sposób powstanie dość wytrzymały supeł, dzięki któremu spodnie nie rozepną się w trakcie chodzenia. Następnie nałóż gumkę na guzik i skrzyżuj ją. Jeśli jeansy mają więcej niż jedno zapięcie, zacznij ten proces od dołu, po czym, używając tej samej gumki, powtórz go na górnym guziku.

Jeansy są za ciasne w pasie? Możesz je rozciągnąć

Jeśli spodnie są za ciasne w pasie, to znamy bardzo prosty sposób na rozciągnięcie ich włókien, a tym samym poszerzenie o kilka centymetrów. Jak to zrobić? Odpowiedź jest banalnie prosta. Przede wszystkim zmocz pas jeansów dużą ilością wody. Zapnij suwak oraz wszystkie guziki. Następnie, mocno namoczone spodnie naciągnij na odpowiednio szeroką powierzchnię, np. oparcie krzesła. Poczekaj do ich wyschnięcia. Pod wpływem wody i napięcia, spodnie powinny się zauważalnie poszerzyć.

Więcej o: