Co na elektryzujące się włosy? Genialny sposób z TikToka w mig rozwiązuje popularny problem

Elektryzujące się włosy dotykają każdego z nas. Najczęściej mamy z nimi do czynienia w okresie od jesieni do wiosny, gdy nosimy swetry, szaliki i czapki, a nasze włosy zaczynają się nieprzyjemnie puszyć i za nic nie chcą się układać. Z pomocą może przyjść genialny trik z TikToka.

Możemy próbować walczyć z elektryzującymi się włosami na różne sposoby, ale tak naprawdę niewiele z nich jest zupełnie skutecznych. Ta ekspresowa metoda z TikToka zdaje się być doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej pozbędziesz się problemu w parę chwil. By to zrobić, potrzebujesz jednej, istotnej rzeczy.

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Elektryzują ci się włosy? Wypróbuj tenpopularny  sposób z TikToka

Młoda, popularna TikTokerka o nazwie @snconroy podzieliła się jakiś czas temu sprytnym trikiem na elektryzujące się włosy. W udostępnionym przez siebie materiale ukazała krótką instrukcję, jak pozbyć się problemu. Na początek wyszczotkowała gęste i długie włosy, które nadmiernie się napuszyły, po czym wzięła do ręki chusteczkę do suszarki i przeciągnęła nią po kosmykach. W mgnieniu oka fryzura stała się gładka. Zaprezentowana przez nią sztuczka od razu zrobiła furorę, zdobywając prawie 3 miliony wyświetleń. Wiele dziewczyn nagrało również swoje wersje, udowadniając, że sposób jest skuteczny. Nie brak również pozytywnych komentarzy i to nie tylko dotyczących włosów.

Spróbowałem dziś rano na mojej brodzie. To działa. Byłem zszokowany.

Jadasz w restauracjach? Zwróć uwagę na ten szczegół. Jeżeli to nie wygląda dobrze, lepiej stamtąd wyjdź Jadasz w restauracjach? Zwróć uwagę na ten szczegół

Chusteczki do suszarki na włosy. Trik na fryzurę idealną 

Chusteczki, używane przez bohaterkę filmiku możemy kupić w większości sklepów i drogerii. Choć nie są w Polsce tak popularne, jak w innych krajach, to warto je wypróbować i mieć zawsze pod ręką. Chusteczki do suszarki używane są głównie dlatego, że zmiękczają tkaniny oraz zapobiegają elektryzowaniu się materiałów podczas suszenia. Dlatego też doskonale sprawdzają się w przypadku włosów. Mają one wszechstronne zastosowanie. Świetnie sprawdzają się przy odświeżaniu ubrań. Wystarczy włożyć jedną sztukę do szafy, między ciuchami, by pięknie i świeżo pachniały. Można również wrzucić je do pralki lub suszarki, by pranie nabrało delikatności i nie było naelektryzowane. Ponadto sprawiają, że materiały tak bardzo się nie gniotą.

Urzędy skarbowe wypłacą Polakom kilkanaście miliardów złotych. Niektórzy dostaną pieniądze szybciej Skarbówka wypłaci Polakom ponad 17,5 mld zł. Lepiej się pośpieszyć

Więcej o: