Najmodniejsze fryzury na wiosnę 2023. Te cięcia to hit sezonu. Zachwyć wszystkich pięknymi włosami

Fryzury damskie 2023. Co jest teraz na topie? Do wyboru masz kilka opcji. Fryzury damskie od zawsze zachwycają różnorodnością, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Przedstawimy ci kilka propozycji na wiosnę dzięki, którym poczujesz się młodziej, a jednocześnie wpasujesz się w obecne trendy.

Każdy chce wyglądać jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że co jakiś czas marzy nam się zmiana fryzury. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest teraz na topie, chętnie podpowiemy.

Zobacz wideo Sposób na modny kucyk z użyciem elastycznego sznurka [#HomeBeauty]

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Fryzura wiosna 2023. Te cięcia są najmodniejsze: bob i jej różne odsłony

Klasyczny bob znów powrócił do łask. Wiele kobiet decyduje się na odważne cięcie i skrócenie włosów. Warto jednak wspomnieć, że bob występuje w różnych odsłonach. W tym sezonie najmodniejszych jest kilka fryzur w tym stylu. Chętnie opiszemy ci każdą z nich.

  • Bob - klasyczny bob znów jest na topie. Fryzura polega na skróceniu włosów co najmniej do ramion, ale często nawet i do brody. Pasma są ścięte na równo i razem tworzą gładką taflę. 
  • Bubble bob - to hit ostatniego sezonu. Fryzura odznacza się lekkością i kształtem mydlanej bańki. Włosy są tutaj krótsze z tyłu, ale nieco dłuższe z przodu.
  • Blunt bob - wiele kobiet decyduje się również na ten styl. Włosy wyglądają tutaj jak równo ścięte od linijki. Daje to ciekawy efekt, na przykład w przypadku falowanych pasm. 
  • Choppy bob - tutaj natomiast klasyczna fryzura nabiera nieco szaleństwa. Nie wymaga także żadnej stylizacji. Wystarczy roztrzepać włosy, a dosłownie ułożą się same. 
 

Nie tylko bob jest teraz w modzie. Jednak krótkie cięcia wciąż są na topie

W tym sezonie zdecydowanie królują krótkie cięcia. Jeśli więc rozważasz skrócenie włosów, teraz będzie na to najlepszy moment. Oprócz klasycznego boba, na ulicach coraz częściej będzie można zobaczyć również inne fryzury.

  • Pixie cut - to bardzo krótka fryzura, którą charakteryzuje się dłuższą grzywką. Trzeba jednak pamiętać, że z tyłu włosy będą ścięte prawie do zera. Nie ma jednak wątpliwości, że fryzura jest odważna i będzie podkreślać osobowość, noszącej ją osoby.
  • Baby bang - to dość ciekawe strzyżenie. Podstawa jest bardzo podobna do boba, jednak do całej fryzury dodaje się bardzo krótką prostą grzywkę. 
  • Shaggy lob - to szalona fryzura, która może być wykonana nawet na nieco dłuższych włosach. Polega na mocnym cieniowaniu. Przypomina nieco spuszonego boba.
 
Więcej o: