Pamiętacie Jolę Rutowicz? Zwyciężczyni "Big Brothera" przeszła oszałamiającą metamorfozę!

Program "Big Brother" swojego czasu był jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Zwycięzcy oraz finaliści poszczególnych edycji zyskiwali miano celebrytów. Przez ostatnie dwie dekady znane wtedy gwiazdy zmieniły się nie do poznania. Pamiętacie Jolę Rutowicz? Kobieta przeszła oszałamiającą metamorfozę.

Jola Rutowicz wygrała w 2007 czwartą edycję polskiego "Big Brothera". Bez dwóch zdań była jedną z najbardziej wyróżniających się uczestniczek. Od tego momentu minęło już 15 lat. W tym czasie kobieta zmieniła się nie do poznania, a jej długie ciemne włosy i mocny makijaż odeszły w zapomnienie. Zobacz, jak dzisiaj wygląda celebrytka.

Zobacz wideo Martyna z Big Brothera o swojej przemianie

Pamiętacie zwyciężczynię "Big Brothera"? Kim jest Jola Rutowicz? 

Jola Rutowicz urodziła się 10 sierpnia 1984 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Sławę dał jej udział w polskim reality show "Big Brother 4.1". Kobieta zajęła wtedy pierwsze miejsce, co pozwoliło jej być częścią następnej edycji programu, w której występowali znani celebryci. Jolę wyróżniały jej oryginalne wypowiedzi oraz zamiłowanie do różowego koloru i lateksu. Jej postać często budziła wiele kontrowersji, a także niezbyt przychylnych komentarzy. Ludzie zarzucali jej, że jest irytująca oraz niezbyt inteligenta. Jak się okazało, szalona Jollie była jedynie wykreowaną przez Rutowicz postacią. O tej kreacji Jola opowiedziała w swojej książce "Inna", która została wydana za pośrednictwem wydawnictwa Poligraf.

Jola RutowiczJola Rutowicz Fot. Bart3omiej Barczyk / Agencja Wyborcza.pl

Przemiana Joli Rutowicz. Wygląda zupełnie inaczej

Jola Rutowicz przez kilka pierwszych lat swojej kariery bardzo wyróżniała się swoim wyglądem. Mocny makijaż, opalenizna, kiczowate ubrania z lateksu — te elementy były charakterystyczne dla celebrytki. Dziś Jola jest zupełnie inna. W oczy rzucają się przede wszystkim jej zadbane bujne blond włosy i o wiele bardziej stonowany ubiór. Na tak duże zmiany w wyglądzie Joli wpłynęła też operacja plastyczna nosa, której poddała się w 2019 roku. 

Oprócz wyglądu Jola Rutowicz przeszła także sporo zmian w życiu prywatnym. W piątej edycji "Big Brother'a" gorący romans połączył ją i Jarosława Jakimowicza. Oboje zajęli wtedy miejsce na podium. Związek celebrytów zakończył się po kilku miesiącach. Kobieta zdradziła później, że był to sztuczny twór wykreowany na potrzeby telewizji, podobnie jak jej cała kreacja. Dziś Jola ma 38 lat i planuje ślub. O swoim partnerze wypowiadała się w programie "Dzień Dobry TVN":

Jestem szczęśliwie zakochana, mam u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Wszystko w końcu jest na właściwym miejscu. Już planujemy wesele
Więcej o: