Przed laty okrzyknięto ją "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Tak teraz wygląda Thylane Blondeau

Thylane Blondeau w 2007 roku została ogłoszona "najpiękniejszą dziewczynką świata", miała wtedy zaledwie sześć lat. W kwietniu 2023 roku będzie obchodzić swoje 22. urodziny. Jak potoczyło się jej życie? Okazuje się, że nadal jest związana z modelingiem.

Francuska modelka Thylane Blondeau od najmłodszych lat była w centrum uwagi. Kiedy miała zaledwie cztery lata, chodziła po wybiegu dla Jeana Paula Gaultiera, a dwa lata później — w wieku sześciu lat — została nazwana "najpiękniejszą dziewczynką na świecie". Minęła ponad dekada od jej debiutu, a obecnie 21-latka kontynuuje karierę modelki, pracując przy wielu kampaniach luksusowych marek, takich jak L'Oréal i Dolce & Gabbana. 

Zobacz wideo "Mama powtarzała mi: wiecznie modelką nie będziesz, musisz mieć jakieś zaplecze"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ze sławą jest już zaznajomiona. Rodzina i wczesne lata modelingu

Urodzona w Saint-Tropez Blondeau jest córką byłego piłkarza francuskiej Premier League, Patricka Blondeau oraz francuskiej prezenterki telewizyjnej i projektantki mody Véroniki Loubry. Dziewczynka zaczęła chodzić po wybiegach w wieku czterech lat, a swoją pierwszą sesję zdjęciową miała w wieku siedmiu lat. Następnie zwróciła na siebie uwagę całego świata po pojawieniu się w kontrowersyjnej sesji zdjęciowej dla Vogue Paris w 2011 roku. Zaledwie kilkuletnia wówczas modelka została przedstawiona w niej w kobiecych strojach oraz mocnym makijażu. Sesja oburzyła opinię publiczną i doprowadziła do zwolnienia ówczesnej redaktorki naczelnej magazynu - Carine Roitfeld. Mimo skandalu Blondeau dalej pracowała w modelingu i pojawiła się na wielu okładkach modowych czasopism.

Luksusowe kampanie i wierna rzesza fanów. Tak teraz wygląda życie Thylane Blondeau

Młoda modelka współpracowała z takimi domami mody jak Ralph Lauren, Dolce & Gabbana, a także z francuską marką perfum Lolita Lempicka i została wybrana na ambasadorkę L'Oréal Paris. Blondeau jest również bardzo znana w świecie mediów społecznościowych, zgromadziła ponad sześć milionów obserwujących na samym Instagramie. Ma również całą grupę swoich lojalnych fanów, którzy nazywają siebie „Thylaners". Dziewczyna od 2018 roku ma własną markę odzieżową o nazwie "Heaven May". Pojawiła się także w filmach takich jak: "Bella i Sebastian 2", "Najbardziej samotny chłopak na świecie" oraz "Helvellyn edge".

 
Więcej o: