Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach! Fani są podzieleni. "Byle osobowość została ta sama"

Martyna Wojciechowska to podróżniczka i prezenterka, znana nie tylko ze swoich książek i programów telewizyjnych, ale także z kultowych już blond włosów. Niedawno podzieliła się na swoim Instagramie niesamowitą metamorfozą. W internecie aż huczy od komentarzy.

Martyna Wojciechowska - prowadząca między innymi program "Kobieta na krańcu świata" - od lat kojarzy się z włosami w kolorze blond. Tym razem zaskoczyła swoich fanów metamorfozą na Instagramie. Internauci nie kryją zdziwienia. 

Zobacz wideo Dlaczego Martyna Wojciechowska chodzi na czarno? Opowiedziała też o włosach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Martyna Wojciechowska przeszła metamorfozę?  To możliwe, choć wcale nie była u fryzjera

Martyna Wojciechowska zaskoczyła swoich obserwatorów niecodzienną metamorfozą na Instagramie. Udostępniła zdjęcie w brązowych włosach i grzywce. Wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Okazuje się jednak, że za zmianą nie stoi wizyta u fryzjera, a peruka. Czyżby podróżniczka chciała zmienić styl i pyta fanów o zdanie?

A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie?

- zapytała pod postem.

Internauci od razu zabrali głos i posypały się komentarze. Nie zawsze pochlebne, choć nie brakowało słów uznania. W kwestii fryzury obserwatorzy wydają się mocno podzieleni.

Lepiej blond bez grzywki.
Blond to twój kolor, nie zmieniaj tego, co jest dobre.
Całkiem inna twarz. Ale też pięknie. Byle osobowość została ta sama.
Ciemne tak, podkręcają oko. Ale grzywka zdecydowanie nie.

- piszą fani w komentarzach pod postem na Instagramie Martyny Wojciechowskiej.

Zmiana w wyglądzie wywołała wielkie poruszenie wśród fanów, a co na to sama Martyna?

 

Nowe włosy Martyny Wojciechowskiej podbijają sieć. Trudno ją rozpoznać

Czy podróżniczka zmieni na stałe swój wygląd? Tego jeszcze nie wiemy. Póki co zdaje się oglądać reakcje obserwatorów na jej metamorfozę.Trzeba przyznać, że Wojciechowska wygląda zupełnie inaczej niż zawsze, a jej wcześniejszy kolor i uczesanie, sprawiało, że była od razu rozpoznawalna. Jak jednak stwierdziła jedna z internautek:

Najważniejsze co myśli właścicielka. Nie ważne co myślą inni.

Na decyzję o metamorfozie musimy jeszcze chwilę poczekać. Być może za jakiś czas podróżniczka zaszczyci nas inną propozycją? W końcu nadchodzi wiosna, a jak każda kobieta wie, to najlepszy czas na to, by zupełnie odświeżyć swój dotychczasowy wygląd. 

Więcej o: