dziadek mróz

Więcej o:

dziadek mróz

Wypowiedzi na forum o:

dziadek mróz

 • Mikołaj, Dziadek Mróz, ...?

  24 grudnia, zależnie od regionu, czeka się na Mikołaja lub Gwiazdora. Prezenty roznosi Santa Claus w USA, Dziadek Mróz w Rosji. A na kogo i kiedy czeka się w innych krajach? Jeden z oszołomionych coś wspomniał o dwóch dziewicach, ale nie chce rozwinąć.

 • Andriu Dziadek Mróz z Rózgą

  Wiatr wyborczy zawiał i wymiótł poczciwą i Bogu ducha winną Dyrektor MOPSu. Powody? Obsadzić stanowisko byłym radnym coby nie przeszkadzał? Kto będzie następny? MOPIS? MZOPO? Andriu niczym Dziadek Mróz Rózgę przyniósł i zbił tych niedobrych.

 • Mikołaj vs Dziadek Mróz

  Czy może ktoś dysponuje zdjęciami z mikołajem ( dziadkiem mrozem) z okresu prl??Patrząc na ówczesne techniki charakteryzacji( zwłaszcza ciemne okulary) było strasznie. Jednego nie można jednak zarzucić: było pełne równouprawnienie w kwestii płci. Mikołajem mogła być zarówno kobieta jak i mężczyzna.

 • Niczym Dziadek Mróz

  To jest dopiero skuteczny PR! Ciekawe czy tej nocy ten "potężny" Dziadek Mróz da mieszkanie i jedzenie milionom innych potrzebujących?!

 • Dziadek Mróz - jak wygląda?

  Mój Romuś ma byc dziadkiem Mrozem na przedstawieniu w przedszkolu. Jak mam go przebrać? Wyobrażam sobie że to ma byc coś w rodzaju Gwiazdora w płaszczu do ziemi ale tak do końca to nie wiem. Mirka17 -- Jest na pięcioro: Ja, mąż i szkraby: Romek - w styczniu skończy 6 lat, Agnieszka - w lutym będzie

 • Re: ...a może DZIADEK MRÓZ ?

  Ale są także w naszym województwie obszary, gdzie przychodzi Dziadek Mróz. Poważnie. Kilka lat temu lokalna GW (nazywała się wtedy jeszcze "regionalna") zrobila ankietę, i w jednym dużym miescie większosc zapytanych odpowiedziała, że przychodzi Dziadek Mróz. Zagadka: Jakie to było miasto?

 • Dziadek Mróz w kałuży

  To zdjęcie z Dziadkiem Mrozem to chyba jest do góry nogami? Dziwnie jakoś wygląda odbicie w kałuży gdzie wszyscy są głowami do góry.

 • Re: Mikołaj, Dziadek Mróz, ...?

  ka_p_pa napisał: (...)ale gdzie druga wspomniana przez oszołomionego? Może sprezentowana? Czy to Mikołaj, czy Dziadek Mróz, każdy z nich spełnia ponoć marzenia...(niektórych...)

 • Dziadek mróz idzie z odsieczą PO!

  Kurpios i Lasecki wygraja wybory do Senatu, a pomoże im w tym nie kto inny jak Dziadek Mróz, niczym Rosjanom w walce z Napoleonem. Zatrzyma moherowe oddziały w domach, bo przy -18 stopniach żadne babki nie pójda głosować! żelazny elektorat Ryszki nie wyjdzie z domu, a jesli nawet to w mocno

 • Re: Gwiazdor, Mikołaj, czy ... Dziadek Mróz?

  Mi z ZSRR kojarzy się Dziadek Mróz. Do mnie zawsze przychodził Gwiazdor.