eurowizja junior

Więcej o:

eurowizja junior

Wypowiedzi na forum o:

eurowizja junior

 • Eurowizja Junior w Polsce

  Roxana finalistką , więc DOCZEKAMY SIĘ EUROWIZJII W POLSCE

 • Eurowizja Junior 2019 już w niedzielę w Gliwicach.

  Eurowizja Junior 2019 już w niedzielę w Gliwicach. Jak oglądać finał konkursu i jak głosować na Viki Gabor? DK Eurowizja Junior 2019 już w niedzielę, 24.11. Na gliwickiej scenie zmierzą się największe młode talenty z całej Europy. Gdzie oglądać konkurs i jak głosować na reprezentantkę Polski? --

 • Re: Eurowizja .. Junior// Warszawa 2020 r

  Eurowizja Junior 2020: jak głosować na Polskę? Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już dziś. Jednak jak co roku głosowanie ruszyło nieco wcześniej. Od 27 listopada można oddawać głosy na swoich faworytów. Polscy fani konkursu mogą również głosować na Alicję Tracz. Zobaczcie, jak to zrobić.

 • Re: Eurowizja Junior jest wybrana reprezentant

  Wiktoria Gabor reprezentantką Polski w Gliwicach O tym, kto wystąpi w barwach Polski na Eurowizji Junior w Gliwicach, decydowali jurorzy oraz widzowie, którzy podczas nadawanego na żywo programu mogli oddawać głosy na finalistki ?Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2019?. W głosowaniu widzów trzecie

 • Nasz gwiazdor Eurowizji Junior...Kurski Jacek

  Dzieciaki na yt filmiki z Eurowizji Junior przeglądają, patrze, a tu PiS gwiazdor KURSKI JACEK występuje. No wkurzyłam się, bo nawet na dzieciakach chcą PiSie nieudaczniki robić propagandę. Ludzie , ja nie chcę sponsorować z moich podatków kolejnego konkursu, który PIS władza wykorzysta do

 • Re: Eurowizja .. Junior// Warszawa Ala

  Polska miała spore szanse na kolejną wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ala Tracz była reprezentantką Polski. Ma zaledwie 10 lat, a zadziwia potężnym głosem i sceniczną osobowością. Podczas dzisiejszej gali zobaczyliśmy finałowe występy. Relacjonowaliśmy dla Was na żywo każdy występ.

 • Re: Nasz gwiazdor Eurowizji Junior...Kurski Jace

  Wręcz przeciwnie! Dlatego Polska wygrała dwa razy pod rząd :D Podobno Eurowizja Junior ma najwięcej fanów właśnie w Polsce. Jednocześnie chciałam zaznaczyć, że obie zwyciężczynie są bardzo utalentowane, wypadły świetnie i miały dobre utwory. Ciężko jednak nie zauważyć korelacji.

 • Re: Eurowizja Junior jest wybrana reprezentant

  jest do wysłuchania piosenka -- ''Szczęście to nie tylko co los nam daje... , ale tez wtedy, gdy nam szcęścia nIe odbiera""

 • Re: Eurowizja .. Junior// Warszawa Ala

  Eurowizja Junior 2020. Kim jest Alicja Tracz? Alicja Tracz to 10-latka spod Janowa Lubelskiego. Jak sama mówiła podczas występu w "Szansie na sukces", "bardzo lubi tańczyć i rysować". Ma straszą siostrę Olę, która również jest wokalistką. Alicja uczy się śpiewu u instruktorki Agnieszki Wiechnik.

 • Re: Eurowizja Junior 2019 już w niedzielę w Gliwi

  iki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019. Nastolatka zachwyciła swoją piosenką "Superhero". Utwór podobał się zarówno jurorom, publiczności zgromadzonej w Arenie Gliwice, jak i widzom przed telewizorami. Viki powtórzyła zeszłoroczny sukces Roksany Węgiel i zasugerowała się wykonaniem piosenki.