jaskinia

Więcej o:

jaskinia

Wypowiedzi na forum o:

jaskinia

 • A w jaskini..

  Archeolodzy z Polski i Słowacji odkryli ponad 300 artefaktów świadczących o osadnictwie prehistorycznym przedstawicieli kultury magdaleńskiej w jaskini nad Huczawą w Tatrach Bielskich. Już wiadomo, że znaleziono kilkaset ostrzy broni miotanej, kościane igły, fragment kamiennej lampki i wiele kości

 • 23:00 TV4 "Jaskinia"

  Horror: grupa grotołazów eksploruje jaskinię, gdzieś w Rumunii, a tam czyha na nich armia stworów, gatunkowo lokujących się gdzieś między człowiekiem, a zwierzakiem, oczywiście mięsożernych i wygłodniałych, bo od pewnego czasu na diecie warzywnej. Reżyseria: Bruce Hunt.

 • 0:00 TV4 "Jaskinia"

  Horror: grupa grotołazów eksploruje jaskinię, gdzieś w Rumunii, a tam czyha na nich armia stworów, gatunkowo lokujących się gdzieś między człowiekiem, a zwierzakiem, oczywiście mięsożernych i wygłodniałych, bo od pewnego czasu na diecie warzywnej. Reżyseria: Bruce Hunt. Drugie podejście: wtorek,

 • Nienaruszona jaskinia grobowa z XIII wieku p.n.e.

  Nienaruszona jaskinia grobowa z XIII wieku p.n.e. została odkryta na izraelskim wybrzeżu. Naukowy są przekonani, że od ponad 3 tys. lat nikt do niej nie zaglądał. Mogła powstać w okresie panowania Ramzesa II, który jest znany z biblijnej opowieści o Mojżeszu i wyjściu Izraelitów z Egiptu -- Moje

 • Jaskinie

  Co prawda bardzo utrudnione jest fotografowanie w jaskiniach, ale... Proponuję ten wątek ze względu na ich niepowtarzalne piękno... Na początek kilka fotek z Jaskini Ważeckiej.

 • jaskinie

  Znacie jakieś fajne jaskinie w okolicy? Narazie zwiedziłem jedynie "jaskinię niedźwiedzią" i czeską "macochę", ale do tej drugiej jest szmat drogi (ponad 200 km w 1 stronę i trzeba rezerwować wejście wcześniej).

 • Jaskinie

  W Polsce i na świecie, z zewnątrz (wejścia) i od wewnątrz. W linku definicja z wiki:

 • paklenica jaskinie

  Witam, czy może się ktoś orientuje w jakich godzinach są do zwiedzania jaskinie w Parku Paklenica i czy dojście do jaskiń jest wyczerpujące ( będziemy z dziećmi, najmłodzsze 4 lata). Pozdrawiam.

 • jaskinia solna

  witam, odkryłam właśnie nową jaskinię na naszym terenie ;-) czy ktoś ją już może eksplorował?

 • 23:15 TV4 "Jaskinia"

  Drugie podejście Horror: grupa grotołazów eksploruje jaskinię, gdzieś w Rumunii, a tam czyha na nich armia stworów, gatunkowo lokujących się gdzieś między człowiekiem, a zwierzakiem, oczywiście mięsożernych i wygłodniałych, bo od pewnego czasu na diecie warzywnej. Reżyseria: Bruce Hunt.