księża

Więcej o:

księża

Wypowiedzi na forum o:

księża

 • Amerykanie kontra polscy księża

  kilka dni temu w mojej gminie odbył się na orliku mecz piłki nożnej. Grali amerykańscy żołnierze przeciw księżom z okolicznych parafii. Widzów było cały tłum ale to Amerykanie wygrali 4:2. Na szczęście nie wybrano amerykańskiej wersji futbolu bo wtedy potrzebne by były karetki pogotowia właśnie.

 • Nawet księża z Moskwy napadają na Ukraincow

  Ksiądz szpieg pomagał żołnierzom rosyjskim. Ciekawe czy jacyś księża z Polski nie pomagają Rosjanom. Przecież PIS to agentura rosyjska w Polsce.

 • Bójka księży w Poznaniu

  . -- ***** *** taniarada o tiszantulu: "Ale tu damy nie widzę .Poza jedną tiszantul .To jest dama .Sama klasa w sobie.Amen. "

 • "Zniknięty ksiądz"

  "Jako ksiądz stawałem się coraz gorszym człowiekiem. Winię za to struktury Kościoła". "Jeśli nie odejdę z kapłaństwa, to albo zapiję się na śmierć, albo umrę ze smutku, albo się zabiję" - wyznaje Marcin Adamiec w swej książce "Zniknięty ksiądz". Po sześciu latach bycia księdzem dotarło do niego, że:

 • proputinowiec ks.Jacek z Tyńca o Ukraińcach

  księża tradycyjnie już szczują , jak nie na LGBT+ to na feministki lub obrońców praw człowieka teraz benedyktyn z Tyńca niejaki ks.Jacek /nazwisko???/ szczuje na Ukraińców ależ k.k. blisko do putinowskiej Cerkwi Moskiewskiej , nie dziwię się że Franiszek zaczyna być nazywany "papieżem Putina" a ten

 • Ksiądz Damian będzie tatusiem

  Ksiądz Damian zostanie ojcem ponieważ kobieta z którą spotyka się od dłuższego czasu jest w ciąży , jest dużo świadków co mogą potwierdzić że ks. Damian codziennie chodzi do niej na noc a rano wraca do wikariatki .

 • "Ilość samobójstw wśród księży jest ogromna ..."

  "Ilość samobójstw wśród księży jest ogromna . Potrzebne w tej kwestii działanie . Wiele jest przypadków cichych , ale wołają o próbę znalezienia przyczyny " - ks.Daniel Wachowiak ???

 • Re: Amerykanie kontra polscy księża

  Całe szczęście, że księża przegrali. Inaczej byłaby jazda po US Army. :) -- "***** *** ale przede wszystkim ***** kretynów, bo tych jest dużo dużo więcej" Robert Górski

 • Re: Bójka księży w Poznaniu

  Tam parafianki tak broniły jednego z księży, w końcu same dostały wpier...l.

 • Izabela z Pszczyny /+30l./ - to księża winni a nie

  To księża są winni śmierci Izabeli /+30l./z Pszczyny a nie lampucera z grzywką , kucharka też niewinna ,wystraszeni lekarze niewinni , ani kulawy dziad niewinny . To księża winni !!! To są ich sączone latami nieludzkie pomysły wcielone w życie w formie ustawy .To do kasty księży , zakonników i