łożysko

Więcej o:

łożysko

Wypowiedzi na forum o:

łożysko

 • Łożysk zaczyna brakować

  W skrócie - Rosja produkuje nowoczesne węglarki, ale potrzebuje do nich nowoczesnych łożysk, które były produkowane przez zagranicznych producentów. Po wybuchu wojn... przepraszam, po rozpoczęciu specjalnej operacji wojskowej Rosji, na wskutek specjalnej operacji ekonomicznej wprowadzonej przez

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  Korea Południowa niekoniecznie będzie chciała sprzedawać kacapom łożyska, natomiast łożyska chińskie są bardzo drogie. -- Każde dobro zostanie ukarane.

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  Dwie firmy na świecie są najbardziej renomowane. W Polsce łożyska kolejowe robi Fabryka Łożysk Tocznych. W tej chwili zadzwoniłem tam (będę robił coś dla tej fabryki) i człowiek powiedział, że nie jest w temacie łożysk kolejowych, ale wie, że wszystkie łożyska FŁT są "bardzo dobrej jakości". Co z

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  buldog2 napisał: > Ty też idź na przyśpieszone kursy kłamania. Poproszę o argumenty merytoryczne. > Dobre łożyska produkują dwie firmy na świecie i żadna z nich nie jest firmą azjatycką. W podlinkowanym artykule jest mowa o zakupie łożysk od Chińczyków. Możliwe, że da radę zamontować łożyska niskiej

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  W artykule jest mowa, że chińskie łożyska są 2-3 razy droższe od obecnych. -- Każde dobro zostanie ukarane.

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  Przecież Korea Poludniowa i Chiny są największymi producentami wszystkiego. Naprawdę tak trudno Rosjanom kupić łożyska? Czego jeszcze zachodnie media rynsztokowe nie wymyśla?

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  hordol napisała: > niestety prędzej rosja da sobie radę bez zachodniej techologii niz europa bez > ruskiego gazu, wegla i ropy Tego się obawiam. Rosja tym tropem jedzie i to nawet bez łożysk.

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  Flisacy (Fluß - rzeka) spławiali drzewa, fury (Führen - prowadzic) były prowadzone przez furmana (führen - prowadzić,mann - mezczyzna), furmanki w kolach na buksach (Buchse - Panewka, łożysko) i nawet dyszle były po niemeicku - Deichsel.

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  tapatik napisał: > W artykule jest mowa, że chińskie łożyska są 2-3 razy droższe od obecnych. Przecież to są nieistotne detale. Najważniejsze, że "ura, ura, Czapajew gieroj! Za rodinu, za Putina na boj, na boj".

 • Re: Łożysk zaczyna brakować

  caesar_pl napisał: > Flisacy (Fluß - rzeka) spławiali drzewa, fury (Führen - prowadzic) były prowadz > one przez furmana (führen - prowadzić,mann - mezczyzna), furmanki w kolach n > a buksach (Buchse - Panewka, łożysko) i nawet dyszle były po niemeicku - Deichs > el. Ale kunie nie!