Wypowiedzi na forum o:

MPK Łódź

 • Newsletter MPK Łódź

  Dostepny do zamówienia na stronie -- Obecnej polityce transportowej Prezesa i Zarządu MPK Łódź mówimy stanowcze NIE!!!

 • Prestiżowa nagroda dla MPK-Łódź

  Prestiżowa nagroda dla MPK-Łódź 2006-09-26 12:30 MPK ? Łódź zostało uhonorowane nagrodą Banku BPH dla ?Najbardziej dynamicznej i nowatorskiej Spółki Komunalnej w ocenie Banku BPH?. Przedsiębiorstwo zostało nagrodzone za największą dynamikę i nowatorstwo wśród wszystkich spółek komunalnych w Polsce.

 • bilety mpk łódź

  witam wszystkich forumowiczów :) mam do Was małą prośbę. jeśli posiadacie jakieś stare bilety MPK ŁÓDŹ lub ZTM Warszawa i są Wam w zupełności nie potrzebne to proszę o kontakt na e-maila: Z góry dziękuję ;]

 • Od kiedy MPK Łódź na linii 41?

  Czy ktoś z Szanownych Kolegów wie od kiedy na linii 41 pojawi się MPK Łódź? Chodzi o konkretne informacje bowiem prasa pisze o tym tylko na zasadzie mało konkretnych przypuszczeń. Czy będzie jeden bilet (oczywiście MPK Łódź) i czy cos wiecie na temat ewentualnych biletów miesięcznych.Pozdrawiam

 • MPK Łódź na zakupach w Małopolsce

  No proszę, MPK Łódź się rozwija i coś się jednak jakoś opłaca. Zupełnie inaczej, niż w MPK Kraków, gdzie nic się nie opłaca, nic nie warto robić i lepiej poczekać i pomarudzić.

 • Miła wiadowmość dla busów', UOKiK ukarało MPK Łódź

  UOKiK ukarało MPK Łódź za utrudnianie korzystania z przystanków przez innych przewoźników poprze wysokie opłaty. Brawo.

 • Oświadczenie MPK - Łódź

  Łódź, dnia 11 maja 2011 roku Oświadczenie W związku z nieprawdziwymi zarzutami Pana Władysława Skwarki, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Łodzi, MPK Łódź oświadcza, że prowadzi swoją działalność zgodnie z prawem i w ramach przepisów regulujących jej funkcjonowanie. Tym samym

 • MPK Łódź

  MPK Łódź buduje konsekwetnie swój wizerunek. To im coś dorzucę. . Teraz już nie tylko: bezpiecznie, czysto, szybko, ale i z wysokim standardem obsługi klienta.

 • MPK Łódź a niepełnosprawni - w radio...

  W poniedziałek 15 maja w porannym programie radia Łódź (od godziny 6 do 9) będzie materiał o niepełnosprawnych w autobusach MPK Łódź. Również w tych wozach co lada chwila przyjadą do Łodzi, a nie będą do obłsugi pasażerów na wózkach inwalidzkich przystosowane.

 • Re: Reklama MPK Łódź we Wrocławiu

  Reklamują swoje usługi. A MPK Łódź nie chce wejść na nasz rynek, MPK Łódź jest na tym rynku od dawna, wykonując "drobne" prace torowe: szlifowanie itp. Niestety MPK Wrocław nie ma szlifierki do torowisk, bo i po co, skoro tory nie są MPK. Taki chory układ, jak to u nas.