odżywki

Więcej o:

odżywki

Wypowiedzi na forum o:

odżywki

 • Odżywka dla starszej pani

  Zwracam się do Was z prośbą - polećcie, mi, proszę odżywkę do włosów dla mojej cioteńki staruszeczki. Ciocia ma 89 lat, włoski już marniutkie, przez lata farbowane i rozjaśniane, teraz zrobiły się bardzo suche. Ja wiem, że wiek :( Jednakże może jest jakaś odżywka, która ułatwiłaby czesanie, a przede

 • Re: Złota odżywka

  Mnie zupełnie nie podeszły ich kosmetyki. Ostatnio używam odżywki trust my sister. Odżywka jest bardzo lekka. Kupilam tu polecana curly i to już nie jest odżywka na moje włosy.

 • Re: Złota odżywka

  Mam suche średniopory plus chyba, najlepsze jest dla mnie olejowanie. Potem odżywki emolientowe, najlepsza dotąd to Barwa octowa, która kosztuje kółka zł, sprowadzam z Pl hurtowo. Po odżywce stosuję też odżywkę bez spłukiwania, teraz cantu shea butter zamiennie z anwen gruszka i liczi. No i olejek

 • Re: Złota odżywka

  Nic ci nie da "złota odżywka" u kogoś, kto będzie miał zupełnie inny rodzaj włosów niż ty. Najpierw powinna ustalić rodzaj włosa, o potem pytać o odżywki. To jak z kremem do twarzy. Co z tego, że ci napiszę, mój najlepszy krem, jeśli ja będę miała skórę suchą, a ty tłustą.

 • Re: Złota odżywka

  extereso napisała: > Wysokoporowate, suche, falujące. no widzisz, ja mam niskoporowate i proste, czyli moje "złote odżywki" ci na nic :)

 • Odżywki do włosów szukam

  Wiem, że takich wątków jest sporo ale nie chce mi się przez nie przekopywać. Otóż mam włosy półdługie, falujące, lekko rozjaśnione i wysokoporowate. Nigdy nie miałam z nimi problemu ale ostatnio mi się puszą i elektryzują. Szukam czegoś co je wygładzi i położy. Olejowanie i takie różne zabawy nie

 • Re: Wlosing wgniatanie odżywki

  Nakładam odżywkę na suche włosy, trzymam 20minut, myję je tą odżywką, nakładam następną odżywkę i wczesuję ją we włosy szczotką denman (można grzebieniem o szerokich zębach) na mokro we włosy. Trzymam 20 minut. Spłukuję, nakładam odrobinę odżywki bez spłukiwania, na to wgniatam krem do loków,

 • Odżywka ułatwiająca rozczesanie wlosow - ratunku!

  Poradzicie coś, kochane emamy? Włosy (dlugie, z tendencją do przetluszczania się) ostatnio potwornie mi się plączą. Niby nakladam jakąś odżywkę przy myciu i dramat. Wcale nie jest lepiej. Pomozecie? ??????

 • Re: Wlosing wgniatanie odżywki

  Spróbuj mojej metody. Nakładasz pierwsza odżywkę po myciu i normalnie ja spłukujesz. Rozczesujesz włosy grzebieniem o szeroko rozstawinych zębach. I dopiero wtedy głową w dół i mocno wgniatasz odżywkę.

 • Re: Złota odżywka

  Kombinacja trzech odżywek Anwen dobranych do typu włosa i zmienianych w zależności od zachowania włosów, wywołanego pogodą, wilgotnością powietrza i zajęciami sportowymi. -- "Masajowie uważają, iż mycie wodą naczyń do mleka daje mleku przykry zapach, dlatego myją te naczynia w krowim moczu."