ograniczenie prędkości

Więcej o:

ograniczenie prędkości

Wypowiedzi na forum o:

ograniczenie prędkości

 • Czasowe ograniczenie prędkości

  Czy istnieje coś takiego jak ograniczenie prędkości w określonych godzinach? Właściwie to isnieje, bo widziałam taki znak- ale chodzi mi o to czy jest to zgodne z przepisami. Bo ostatnio zauważyłam ograniczenie prędkości do 40km/h obowiązujące od 5:00 do 23:00 -- Ixtlilto

 • ograniczenie prędkości

  Powiedzcie mi jak jest, bo już zgłupiałam zupełnie. Jestem w trakcie kursu na prawo jazdy. Mój instruktor powiedział mi rzecz, z którą się nie zgadzam-"znak ograniczenia prędkości obowiązuje do najbliższego skrzyżowania". Z tego, co przeczytałam w kodeksie to znak ograniczenia prędkości obowiązuje

 • Urodziny ograniczenia prędkości

  Wystarczy spojrzeć na plony fotoradarów, zwłaszcza tych od strażników miejskich. Ograniczenia prędkości nie są przestrzegane, więc ich zaostrzanie nic nie zmieni. Wręcz przeciwnie, absurdalne przepisy przestaje się zauważać.

 • montowanie ograniczenia prędkości

  Witam. Wie ktoś może kto w Stalowej Woli lub okolicach zajmuje się montażem ograniczenia prędkości do motorowerów? Może miał ktoś taki problem? Byłem u "Pukalaka" ale tam już tego nie robią. Bardzo mi na tym zależy. Pozdrawiam.

 • Bezsensowne ograniczenie prędkości

  Wyjeżdżając z Lublina Alejami Solidarności i wjeżdżając na obwodnicę w kierunku Warszawy, napotykamy nagle na ograniczenie prędkości do 60 km/h, - droga jest jednokierunkowa, dwupasmowa, czy ktoś może wyjaśnić czym kierował się mądry urzędnik, który polecił postawienie tam takiego ograniczenia?

 • Śmiercionośne ograniczenie prędkości!

  I znowu śmiercionośne ograniczenie prędkości spowodowało wypadek. Biedny Bimota musi być porażony kolejnym przejawem morderczych zapędów oznakowania naszych ulic!

 • Urealnić ograniczenia prędkości!!!

  Ograniczenie prędkości w terenie zabudowanym do 50 km/h to zdecydowana przesada. Po Warszawie jeździ się BEZPIECZNIE 80 km/h - i tyle powinno być.

 • Re: ograniczenie prędkości

  "znak ograniczenia prędkości obowiązuje do najbliższego skrzyżowania lub do odwołania go innym znakiem" Cóż, taka jest prawda, musisz się z tym pogodzić;-).

 • ograniczenie prędkości - absurd

  Czy w terenie zabudowanym na drodze z jezdnią, ktora ma po jednym pasie ruchu w danym kierunku (pasy ruchu oddzielone przerywaną linią) ograniczenie prędkości znakiem drogowym pionowym umieszczonym po prawej stronie jezdni obowiązuje również jadących w przeciwnym kierunku? Z przepisów o ruchu

 • Jadąc znasz aktualne ograniczenia prędkości?

  Czy podczas jazdy znasz aktualne ograniczenia prędkości? Nie tylko pamiętasz znak ograniczający, a także czy było już odwołane, czy jeszcze nie? Ja nie.