okładka

Więcej o:

okładka

Wypowiedzi na forum o:

okładka

 • Okładki gazet "kobiecych"

  Zdecydowanie rozwala ta okładka. Przecież pani Olejnik tak nie wygląda. A to najnowsza okładka magazynu "Fashion"

 • Okładki

  Dzień dobry wszystkim :) Od miesięcy zaczytuje się w forum, aż wkoncu postanowiłam tez coś dodać od siebie? Mam nadzieje, ze tego wątku jeszcze nie było, a jeżeli tak, to mnie nie zbiczujecie :) Moje luźne pytanie : chciałabym zrobić ranking najładniejszych okładek jezycjady. I tu mi chodzi o te

 • Białorusy umieją w okładki.

  Mińska prawda dała taką okładkę:) Trzeba im przyznać, że znają się na rzeczy. -- Na granicy las iglasty W polskiej dupie drut kolczasty by Krzysztof Skiba

 • Re: Okładki gazet "kobiecych"

  Ale ona ma przynajmniej swoje rysy pod tym retuszem, a Olejnik na tej okładce to wygląda jakby jej odkleili cudzą twarz

 • Re: Okładki na książki. Te plastikowe - zostawiła

  Żadnych okładek na zeszyty i ćwiczenia. Na książki stosujemy okładki ze starych kalendarzy z papieru kredowego. Nawet nie trzeba kupować, u koleżanki w szafie w urzędzie zalegało parę egzemplarzy. Jedna okładka starcza nawet na dwa lata.

 • Projekt okładki - OSTRZEGAM - straszny!

  Wchodzicie na własną odpowiedzialność. Tego się nie da odzobaczyć. (trzeba przewinąć w dół, okładka "Ani" jest czwarta) Patrząc na grafikę, można przypuszczać, że te projekty powstały w latach 60-tych.

 • Re: Okładki na książki. Te plastikowe - zostawiła

  Od lat nie bawię się w okładki na zeszyty - po co?? One mają już swoje własne okładki. Oszczędnie i ekologicznie :p -- Takimi, jakimi wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy.

 • Re: Okładki gazet "kobiecych"

  Wiem jedno- takie retuszowanie okładek pism kobiecych robi krzywdę wielu kobietom, myślących czasami 'dlaczego ja tak nie wyglądam w wieku 66 lat". Chyba musi swojego wieku nie akceptować, gdy pozwala tak zmienić swoja twarz.

 • Re: Okładki na książki. Te plastikowe - zostawiła

  Okładki... Ostatni raz widziałam w liceum 20 lat temu. Nie, żadne z moich dzieci nie ma obkladanych zeszytów. Prace naukowe zapewnia szkoła, książek nie kupuje. Zapomniałam o takim wynalazku jak okładka książki.

 • ilustracja na okładkę

  Tworzę, ilustracje w technice digital. Moim marzeniem są okładki książek, wysłałam próbki swych prac do kilkunastu wydawnictw, oczywiście bez odzewu .Jakie są szanse na współpracę z wydawnictwami jako ilustrator? Czy raczej wybierają grafików którzy złożą całą okładkę z całą otoczką techniczną