okna

Więcej o:

okna

Wypowiedzi na forum o:

okna

 • Koty w ludzkim oknie życia...

  1. Dobrze, że nie zabił/porzucił w śmietniku itp.? 2. Ludzkie okno jest dla ludzi , trzeba było oddać do schroniska? 3. Stworzył precedens, teraz ludzie będą masowo upychać niechciane szczenięta/kocięta w oknach życia? 4. ?

 • Okna szeroko otwarte

  Chcę spytać dziewczyny, które mieszkają w domach. Na wsi lub w mieście. Czy latem śpicie przy szeroko otwartych oknach w nocy? Zależy mi na odpowiedzi mieszkanek domów jednorodzinnych lub bliźniaków, nie dziewczyn z bloków czy kamienic.

 • Katolickie "okno życia".

  -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

 • Psi wychodek pod oknem

  Teoretyczna sytuacja. Mieszkacie na parterze na niegrodzonym osiedlu, pod waszym oknem właściciele psów urządzili sobie dla nich wychodek. Jeżeli kochacie psy to pewnie wam to nie przeszkadza. Ale jeżeli nie lubicie psów to czy zwracacie uwagę takim właścicielom? Czy może jednak nie chcecie się

 • Mycie okien - czy

  Zrobić to co zaplanowalam? Miałam na dzisiaj zaplanowane mycie okien, ale jestem trochę obolała. Wczoraj jeździłam na rowerze, niedużo bo 10 km, sadziłam kwiaty na balkonie, wieczorem poćwiczyłam i dziś trochę nóżki bolą. Okna są już w stanie nieciekawym i miałam się za nie zabrać. Robicie to co

 • Tzw "Okna życia" - czy to legalne ? Czy moralne ?

  Tzw "Okna życia" istniejące przy ruchliwych ulicach to jak niemalże namawianie i zachęcanie do porzucania dzieci . Czy ten proceder jest legalny patrząc na jedną i drugą stronę ? Czy to jest moralne dla jednej i drugiej strony ? Czy takie coś jak tzw "Okna życia" istnieją czy są zabronione prawnie w

 • Re: Okna szeroko otwarte

  tak, okno balkonowe w sypialni otwarte na oscieZ. Koty tez zadowolone, wszystkie spia przy oknie

 • Re: Okna szeroko otwarte

  Nie. Mieszkam w otoczeniu lasu, jest u nas dużo gryzoni. Mam uchylone drzwi tarasowe w sypialni i pouchylane okna, dzieci mają moskitiery na oknach, wiec u nich szeroko otwarte. Wstaję wcześnie rano i wtedy otwieram wszystkie drzwi i okna.

 • Re: Okna szeroko otwarte

  Jak miałam okna dwuczłonowe szerszą część i węższą, to tak, wtedy tę węższą otwierałam normalnie. Teraz mam inne okna, otwieram je na uchył. Ale w takim przypadku przydaje się albo siatka na okna albo raid do kontaktu, bo powlatują ci owady.

 • Re: Okna szeroko otwarte

  Nie, nigdy nie śpimy z otwartym oknem, okna zamknięte, rolety zewnętrzne zasłonięte, tak jest cicho, mamy w domu klimatyzacje więc nie ma potrzeby chłodzenia w nocy. Np dzisiaj w nocy lał deszcz, jakbym miała okna otwarte to musiałabym wstać i je zamknąć.