Więcej o:

paweł adamowicz

Wypowiedzi na forum o:

paweł adamowicz

 • Czy Paweł Adamowicz zostanie świętym?

  Czy Paweł Adamowicz powinien zostać świętym? Skoro Popiełuszka został świętym, to Adamowicz jak najbardziej też powinien. Emmanuel Macron: "Paweł Adamowicz żył i zginął dla wartości europejskich".

 • Paweł Adamowicz nie żyje

  Niestety stało się to, czego od niedzielnego wieczoru wszyscy się obawiali. Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska przegrał walkę o życie po tym, jak nożownik zaatakował go w trakcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 • RIP Paweł Adamowicz

  Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska miał 53 lata. Adamowicz zmarł w szpitalu w wyniku ran zadanych mu przez zamachowca. 27-letni napastnik zaatakował polityka nożem podczas finału WOŚP w Gdańsku. podało radio Tekst linka -- loflof by 100

 • List matki Stefana W do zony Pawła Adamowicza

  Matka Stefana W chyba jednak przesadziła. Nie odbieram jej prawa do cierpienia. To także tragedia jej rodziny, ale robienie ze Stefana W i oskarżanie Magdaleny Adamowicz, że "w coś gra" jest przesadą, grubą przesadą. Pani W odwiedza w więzieniu ( a w przyszlości byc moze w szpitalu psychiatrycznym)

 • Gdańsk miesiąc po ataku na Pawła Adamowicza. "Cza

  Gdańsk miesiąc po ataku na Pawła Adamowicza. "Czas kończyć żałobę, ale to nie koniec pamięci" Czyli miesięcznice? Trasa w Warszawie wytyczona, obcykane procedury, policja, zapory, wstrzymany ruch, jakaś drabinka.

 • Re: Czy Paweł Adamowicz zostanie świętym?

  dbender napisał: > Czy Paweł Adamowicz powinien zostać świętym? Skoro Popiełuszka został świętym, > to Adamowicz jak najbardziej też powinien. Emmanuel Macron: "Paweł Adamowicz ży > ł i zginął dla wartości europejskich". ====== "Popiełuszka" w hierarchii watykanskich herosów jest na razie tylko

 • Rowerzyści dziękują Pawłowi Adamowiczowi

  Rowerzyści dziękują Pawłowi Adamowiczowi za kilometry ścieżek rowerowych powstałych w ostatnich latach.

 • Pogrzeb Pawła Adamowicza...

  Od czwartku od godziny 17 w Europejskim Centrum Solidarności wystawiona będzie trumna z ciałem Pawła Adamowicza. Przez kolejne 24 godziny wszyscy będą mogli tam przyjść i pożegnać pana

 • Re: Paweł Adamowicz nie żyje

  To był Wielki Gdańszczanin. Niedoceniony w Polsce. -- ?Apeluję o powstrzymanie się od daleko idących komentarzy? - powiedział Prezydent RP. .... na temat morderstwa Pawła Adamowicza.

 • Przed wyborami. Obywatelski Paweł Adamowicz

  konsekwentnie do Koryta! KW Koryto popiera hipokryzję i kłamstwa w drodze do władzy! Paweł Adamowicz naszym Prezydentem! św. Paweł Adamowicz przemawia do Korytian! Razem z Kurią konsekwentnie do Koryta! Razem mydlmy oczy budyniem wyborczym! Ile to już lat budujemy to społeczeństwo obywatelskie?!