portret

Więcej o:

portret

Wypowiedzi na forum o:

portret

 • Portrety trumienne yyy...

  Nie wygląda to na portret trumienny, raczej jest to jakieś epitafium, ale nie wiem, gdzie to zdjęcie zamieścić, więc wybrałam ten wątek, żeby o nim przypomnieć. Zdjęcie z Muzeum Czartoryskich w Krakowie.

 • Portrety Marcina Lutra

  1-2: rycina autorstwa Cranacha z wystawy w MN w Warszawie. Dołączam zdjęcie opisu, bo jest ciekawy. 3: też Cranach, tym razem portret malowany, w zbiorach muzeum konwentu św. Katarzyny w holenderskim Utrechcie.

 • Tarotowy portret partnerski Chrzanowskiej

  witajcie ? mam takie pytanie odnośnie Tarotowego portretu partnerskiego P. Chrzanowskiej, mianowicie : czy gdy na pkt. 3 razem z partnerem mamy kartę w negatywie ( sprawiedliwosć) to oznacza to ze ta relacja i tak się skonczy ? czy jednak można ją " przerobić:" ?

 • 3:40 Kultura "Dorian Gray. Portret Oscara Wilde'a

  Nic dodać, nic ująć! Francuski dokument ]2019 r.] o wybitnym poecie, mistrzu słowa, królu dowcipu, lordzie Paradoksie, a także mężczyźnie zaszczutym przez ówczesnych homofobów wspieranych obowiązującym haniebnym prawem. Reżyseria: Philippe Picard & Jerôme Lambert. W TVP VOD:

 • Portret antyszczepionkowca

  mi przychodzi do głowy jedno słowo - warchoł. -- heca7: Nie żebym lubiła Tanebo ale wytłumacz mi jaki wpływ na poziom wiedzy o autach i ich osiągach ma fakt wcześniejszego wsadzenia penisa w pochwę

 • Tarotowy Portret

  1. Dzień Kapłanka ( dzieciństwo ) 2. Miesiąc Koło Fortuny (w średni 3. Głupiec (w dojrzały ) 4. Wisielec (podświadomość ) 5. Koło Fortuny (świadomość ) 6. głupiec ( nadświadomość ) 7. Wisielec (misja ) 8. Koło Fortuny ( środki do realizacji ) 9. Karma 8 ( w portrecie Chrzanowskiej to sprawiedliwość

 • Portret numerologiczny.

  Otrzymałam portret i sugestie od pani tworzącej portrety ,że potrzebna mi zmiana która polega na stworzeniu dodatkowych imion.Co na ten temat sadzicie? Czy jest wśród nas ktoś ,kto zastosował taką zmianę i poczuł że faktycznie działa na nasze życie.Oczywiście na lepsze:)

 • Portret Sławeczka

  Proszę bardzo, oto finalna wersja portretu Sławka Lewandowskiego, która wyląduje w drugim tomie "Na Jowisza!". Dzieło idzie do druku w maju, a na półkach ma wylądować po wakacjach. -- Wiedźma To jest bez sensu! To jest kompletnie, konkretnie bez sensu!

 • Tarotowy Portret

  24.10.1993 1. Kapłanka 2 2. Koło 10 3. Głupiec 0 4. 12 wisielec 5. Koło 10 6. 0 głupiec 7. 12 wisielec 8. Koło 10 9. 8 sprawiedliwość 10. Koło fortuny 10 11. Karmiczne zadanie 2 Kapłanka ? (10-8) 12. Karta harmonii psychicznej głupiec 0 13. Co ukrywa umiarkowanie 14 Co z takim portretem? Niepokoi

 • Książę William i księżna Kate na portrecie...

  Nienajlepszy portret... Książę William niezbyt podobny do siebie...