Więcej o:

pościel

Wypowiedzi na forum o:

pościel

 • Szyłyście same pościel?

  Mam dużo czasu (nie uważałam, czego chcę...) i chciałam uszyć sama pościel. Jestem na etapie szukania materiału. Standardowa szerokość tkaniny to 160 cm, czyli poszwę na kołdrę o szerokości 200 cm trzeba by zszyć z 3 pasów. I kombinować może jeszcze, żeby wzór pasował. Zaczynam się zniechęcać. Szyła

 • Pościel - help!

  Brat zażyczył sobie pod choinkę komplet pościeli - w sensie: poszwy. Kryteria: 'ma być ładna'. Gdzie kupujecie poszwy na pościel? JYSK, Leroy przejrzane, na allegro bieda. Potrzebny mi jakiś fajny namiar. Zamawiać będę online.

 • Pościel - materiał

  Jeśli pościel ma w składzie 95% bawełny i 5% satyny, to czy można mówić, że jest całkowicie z naturalnych materiałów? Moja matka upatrzyła sobie taką pościel i chce ją dostać na Gwiazdkę, ale mam pewne wątpliwości co do te satyny i ceny za komplet - około 70 zł.

 • Pościel, gdzie kupię?

  Potrzebuję namiar na pościel w kwiaty, najlepiej róże. I musi być poszwa na dużą poduszkę. Tam gdzie widziałam, poszwy są na małe poduszki. Poratujecie.

 • Pościele Satyno-Bawełna Polecam

  POŚCIEL 120x90 -38zł ,140x200-40zł ,160x200-49zł.220x200-59zł Nowa Zakup KUP TERAZ z Olx : Po więcej wzorów zapraszam na priv.

 • Pościel z home&you

  Witajcie Dziewczyny :) Chciałabym zapytać, czy miałyście pościel ze sklepu home&you - interesuje mnie jakość tej pościeli, konkretnie mam na oku pościel z satyny bawełnianej. Z góry dziękuję za opinie :) -- "Nie ma lustra, które by lepiej odbijało człowieka niż jego słowa." Juan Luis Vives

 • Pościel- prasowanie

  Zanosicie pościel do magla, czy same pracujecie? Ja zanoszę, ale działa mi na nerwy powoli gość z magla, bo nigdy nie pakują rzeczy w folię, jak w pralni chemicznej, tylko on ode mnie wymaga, żebym przyniosła tę pościel już w worku czy czymś.

 • Jak uprać pościel?

  Pościel nowa długo leżała w szafie, wczoraj chciałam założyć, a tu na składaniach całkiem stała się żółta (jest kolorowa bawełna). Uprałam normalnie w pralce i nic nie zeszło. Macie jakiś sposób żeby się tego pozbyć? Czy to niczym nie zejdzie i muszę się z tym pogodzić?.

 • Re: Szyłyście same pościel?

  Lubię szyć, owszem. Uszyję trochę lepiej niż jest w kupnej pościeli, bo bez zamków, które są zazwyczaj bardzo kiepskie. Zrobię zakładki, takie jak widziałam w szpitalnej pościeli. Taniej trochę też wyjdzie. Dam radę, może się Wam nawet tu pochwalę efektem :P

 • Re: Szyłyście same pościel?

  Jak szyłam taka pościel z zakładką. to nie robiłam jakiejś bardzo głębokiej, ale za to w sporej odległości od krawędzi, więc taka kołdra wchodziła w naturalnie wytworzoną głęboką kieszeń.