przyloty

Więcej o:

przyloty

Wypowiedzi na forum o:

przyloty

 • Przylot z UK i kwarantanna

  Czy ktos sie orientuje jak teraz wyglada przylot z UK do Polski? Wg strony gov po przylocie obowiazuje kwarantanna przez 10dni, ktora mozna skrocic po 8 dniach zrobieniem testu. Ale co jesli przylot jest tylko na 3 dni w waznej sprawie? Teoretycznie jest mozliwosc zrobienia jakiegos testu

 • Przylot z USA do Polski

  Dziewczyny ze Stanow, ktore przylecialy do Polski na wakacje. Czy sa jakies ograniczenia? Test na 3 dni przed przylotem i szczepienie. Obowiazuje kwarantanna? Jakie doswiadzcenia na lotniskach?

 • Re: Przylot z UK i kwarantanna

  lianis napisała: > Czy ktos sie orientuje jak teraz wyglada przylot z UK do Polski? > Wg strony gov po przylocie obowiazuje kwarantanna przez 10dni, ktora mozna skro > cic po 8 dniach zrobieniem testu. Ale co jesli przylot jest tylko na 3 dni w wa > znej sprawie? Wtedy niech przylatuje 8 albo 10 dni

 • Re: Przylot z USA do Polski

  Jak syn niezaszczepiony to test na lotnisku lub 48h po przylocie jest nieważny. Tak było do niedawna. Teraz spoza Schengen jest obowiązkowa kwarantanna i test najwcześniej 8 dnia po przylocie. Jak zaszczepiony to żaden test nie jest potrzebny.

 • Re: Przylot z UK i kwarantanna

  lianis napisała: > Wg strony gov po przylocie obowiazuje kwarantanna przez 10dni, ktora mozna skro > cic po 8 dniach zrobieniem testu. Ale co jesli przylot jest tylko na 3 dni w wa > znej sprawie? To jest bardzo dobre pytanie, również jestem ciekawa.

 • Re: Przylot z USA do Polski

  Przy wylocie ze Stanów nic nie musisz miec, ani szczepienia, ani testów. W Polsce, jeśli jesteś szczepiona, to zwolnienie z kwarantanny, jeśli nie - 10dni kwarantanna, ktora moze być skrocona po zrobieniu testu, ale najwcześniej po 7dniach od przylotu.

 • nocny przylot

  lece z 2 malych dzieci przylot jest w nocy czy od razu nas zakwateruja czy czekamy do rana na rozpoczecie doby hotelowej

 • Przylot do Kanady.

  Zastanawia mnie jedna rzecz.Co sie dzieje po przylocie do Kanady.Słyszałam, że jest przeprowadzona rozmowa z urzednikiem.Czego można sie spodziewać, jakich pytań??

 • godzina przylotu

  Cześć! Mam trochę głupie pytanie ale lecę wkrótce pierwszy raz samolotem do Irlandii (Ryanair) i nie wiem czy podana na stronie Ryanaira godzina przylotu podana jest w naszym czasie czy już w czasie irlandzkim? Z góry dzięki za odpowiedzi!

 • zakupy na lotnisku po przylocie Hurghada

  Napiszcie czy po przylocie do hurghady / w nocy/ można na lotnisku kupić papierosy i kartę do tel.-tak jak w marsa .Dziękuję za odpowiedz.