rezerwacja

Więcej o:

rezerwacja

Wypowiedzi na forum o:

rezerwacja

 • Booking - dziwna rezerwacja

  Na bookingu rezerwuję od lat, nigdy nie miałam żadnych problemów. Teraz rezerwuję nocleg na ferie zimowe. Znalazłam ofertę, jest to nowość na bookingu, może to ważne. Nie mogę po prostu zarezerwować noclegu i zapłacić lub potwierdzić rezerwacji kartą, tylko przez booking idzie prośba do gospodarza o

 • rezerwacja hotelu - płatność

  zrobiłam rezerwację hotelu, wymagane podanie karty. Nie ma przedpłaty ale z konta zeszło 4,88 PLN. Ktoś wie co to może być? rezerwacja zagraniczna, ale skoro nie ma przedpłaty, więc o co chodzi z tą dziwną kwotą????

 • Re: Booking - dziwna rezerwacja

  Pierwsza rezerwacja była 3-4 dni temu, od tego czasu ponawiam codziennie. Ale w międzyczasie robiłam dwie inne rezerwacje i z tymi nie miałam żadnych problemów. Tylko ta jedna jakaś taka felerna.

 • Booking-zwrot pieniędzy po anulowanie rezerwacji?

  Pytanie do doświadczonych. Mam rezerwację od soboty do wtorku. Zgodnie z ofertą jutro - w środa zostanie pobrana kwota z konta. Natomiast bezpłatne odwołanie rezerwacji jest możliwe do czwartku do 23.59. Nigdy jeszcze nie odwoływałam rezerwacji już po pobraniu pieniędzy. Czy w przypadku odwołania w

 • rezerwacja przez stronę hotelu

  Głupie pytanie do bywalczyn hotelowych? Kiedy po zarezerwowaniu pokoju ( poprzez stronę hotelu ) następuje obciążenie karty? Niby rezerwacja została potwierdzona, jest info że wkrótce nastąpi pobranie kasy, ale nic takiego nie nastąpiło.

 • Re: Booking - dziwna rezerwacja

  jkl13 napisała: > Pierwsza rezerwacja była 3-4 dni temu, od tego czasu ponawiam codziennie. Jednym słowem, stalkerka. Takie lepiej omijać. A na poważnie, nie potrafią oszacować wzrostu kosztów, więc nie decydują się na tak odległe terminy.

 • Re: Booking - dziwna rezerwacja

  Odpowiedzieli. Ok. W ogóle się nie odnieśli do odrzucenia karty. Podejrzewam, że mają tyle odwołań, że wierzą, że tylko jak ktoś zapłaci/założy to powaznie potraktuje rezerwacje a nie na zasadzie "na wszelki wypadek robię sto, a potem odwołam 99"

 • Re: Czy odwołać rezerwację?

  Nie rozumiem jak odwołać rezerwacje,skoro jest w trakcie realizacji ? To już wtedy nie jest "rezerwacja". I zniżka w sensie zwrócą te stówkę na konto czy jak?

 • Czy odwołać rezerwację?

  właścicielem obiektu. Po telefonie do niego zaproponowano nam inny apartament w tym samym budynku. Miał być nowy i w wyższym standardzie. I taki był na pierwszy rzut oka, ale kabina prysznicowa w wypasionej łazience cieknie zalewając ją, nie działa tv itd....Dostaliśmy kolejną ofertę dwóch

 • Rezerwacja apartamentu wakacyjnego

  Zabieram się za rezerwację wakacji 23, pierwszy raz chcemy wypróbować tkz apartamenty. W booking jest podany numer budynku i numer mieszkania. Kto jest osobą wynajmująca w takim wypadku, zarządca całego hotelu (recepcja) czy jakiś właściciel tego mieszkania? Czy rezerwowanie u jakiegoś anonimowego