rozciąganie

Więcej o:

rozciąganie

Wypowiedzi na forum o:

rozciąganie

 • Rozciąganie szyi ? ruchy w przód i tył

  Rozciąganie szyi ? ruchy w przód i tył Wyciągnij podbródek jak najdalej w przód. W tym celu ruch wykonuj tylko szyją, bez angażowania pleców. Wytrzymaj w tej pozycji 5 sekund. Następnie przyciągnij podbródek do szyi. ... Ćwiczenie powtórz 5-10 razy i rozluźnij mięśnie. -- Moje forum:

 • Rozciąganie

  Miałem ostatnio problemy z kolane. W ramach leczenia zostałem skierowany na fizjoterapie. A tam zajęcia rozpoczynają się od rozciągania. No i przeżywam dramat. Ścięgna i mięście potwornie mnie bolą. Tak że pocę się jak mysz i niewiele brakuje bym stracił przytomność (naprawdę). -========== Moze ktoś

 • Re: Rozciąganie szyi ? ruchy w przód i tył

  17. Wciśnij ramiona w dół. Utrzymaj pozycję, a następnie rozluźnij mięśnie. Taka sekwencja wzmacnia mięśnie karku i jednocześnie rozciąga je, co pozwala odciążyć szyję i zredukować bóle kręgosłupa. -- Moje forum:

 • rozciąganie

  Pytanie mam :) jaki jest sens rozciągania.... to wiem, że zapewne trzeba je uskuteczniać na koniec treningu... ale po co to i co daje? Pozdrawiam

 • Re: Rozciąganie szyi ? ruchy w przód i tył

  Spleć ręce z tyłu głowy. Utrzymaj głowę prosto i rozciągnij łokcie. Przyciśnij dłonie do tyłu głowy, nie ruszając nią. Utrzymaj pozycję, a następnie rozluźnij się. Taki ruch rozciąga kark i minimalizuje przykurcze, będące częstą przyczyną bólu głowy. -- Moje forum:

 • rozciąganie wiązadeł

  Od kiedy mogę spodziewać się rozciągania wiązadeł macicy? Jestem teraz w 17 t.c. i dość często czuję ciągnięcie w dole brzucha, czasami mam wrażenie, że nawet w pochwie. Lekarka uspakaja mnie mówiąc że to rozciąganie macicy może dawać takie wrażenie. Czy też miałyście takie odczucia?

 • przyrząd do rozciągania

  Szukam czegoś do rozciągania (w celu zrobienia szpagatu). W googlach pierwszy wynik to przyrzad na "fl..." i wlasnie cos w tym stylu bym chciala. Czy znacie inne podobne przyrzady? I raczej takie miekkie, nic ciezkiego.

 • Rozciąganie a zakwasy

  Czy po rozciąganiu mięśni można mieć zakwasy? Przedwczoraj byłam na treningu, ale takim w miarę spokojnym ok 10 km w tym przebieżki 20/40sek x9- nie sądzę żebym miała po czyms takim zakwasy, szczególnie że mam je w dwugłowym uda. Po treningu natomiast rozciągałam się dość mocno i wydaje mi się, że

 • Rozciąganie przed bieganiem? Niekoniecznie

  Fajny artykuł tylko niestety nie ma nic o metodach rozciągania jakie stosowali ci biegacze. A z najnowszych badań wynika że przed wysiłkiem danej grupy mięśniowej należy rozciągać mięśnie antagonistyczne, a nie te które mają byc trenowane.

 • balet i rozciąganie-kurs

  Taniec / Balet - Rozciąganie Kurs Kurs obejmie rozciąganie, zestawy ćwiczeń pomagające w uzyskaniu prawidłowej pozycji całego ciała i utrzymaniu profesjonalnej postawy nóg tancerza. Na zajęciach będziemy pracować nad poprawieniem elastyczności ciała oraz płynnością ruchów. Więcej informacji: Data