Więcej o:

rozstanie

Wypowiedzi na forum o:

rozstanie

 • Rozstania/ porzucenia w Jeżycjadzie

  Mamy Jedno Wielkie Porzucenie - Gaby przez Ppppy... oraz jeszcze kilka ojców, którzy "się rozwiedli". Ok, to już na etapie posiadania rodziny. A mi chodzi bardziej o takie rozstania przedmałżeńskie, na etapie chodzenia ze sobą: - Natalia rzuciła Tunia (bo był zbyt apodyktyczny) a następnie jego

 • Rozstanie pomocy

  daliśmy już tego raz naprawić i teraz tez nie będziemy a od rozstania minął tydzień Dajcie razy co powinienem zrobić, czy dać ten czas czy już się starać to wszystko naprawić i jak to widzicie mamy jeszcze szanse razem być? Mamy po ponad 20lat

 • filmy o rozstaniach

  Anty-komedie romantyczne. Filmy o rozstaniach. Bez happy endu. Bardzo proszę o propozycje.

 • Kontakt z ex po rozstaniu

  Nawiązałam krótki kontakt z ex po rozstaniu i bardzo tego żałuję. Pozwolił mi najpierw się wygadać, wypisać a potem nagle urwał kontakt. Powiedział, że jego dziewczyna niepokoi się jak piszę (to potem) a najpierw, że woli ograniczyć nasz kontakt. Byliśmy razem kilka lat i bardzo mnie to zabolało.

 • Re: Kontakt z ex po rozstaniu

  Zawsze trzeba przyjąć rozstanie z klasą, choć to bywa piekielnie trudne dla obu stron ( tak! także dla osoby zrywającej) o ile dotyczy ludzi o prawidłowej strukturze osobowości. Psychopatów i narcyzów okoliczności rozstania nie obchodzą, mogą nawet czerpać przyjemność z cierpienia partnera.

 • Cichopek ogłosiła rozstanie z Hakielem

  Kolejne rozstanie. Po 17 latach związku rozstała się Kasia Cichopek. Po cichu, nikt się nie spodziewał, nie było skandali ani węszenia portali plotkarskich. Para poinformowała na instagramie: "Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy.

 • Re: Rozstania/ porzucenia w Jeżycjadzie

  Jeśli etap narzeczeństwa liczymy jako przedmałżeński, to Udusia miotła garbusa w Sławka Lewandowskiego. I to było jedno z normalniejszych zerwań w sadze, bo powodem były mocno rozmijające im się wizje przyszłości. Oczywiście potem trzeba było biednemu Sławkowi dopisać ostentacyjne parkowanie pod

 • Re: Kontakt z ex po rozstaniu

  Ja bardzo przeżyłam rozstanie z pierwszą miłością. Inaczej rozmawia się z 20-latka niż np. 40latka.

 • Re: Kontakt z ex po rozstaniu

  Młodziutka jesteś. Rok czasu to dużo, córa była sama 2,5 roku po rozstaniu z chłopakiem. Czasem się długo leczy zlamane ??.

 • Re: Kiedy wiedziałyscie że czas się rozstać?

  randomstory napisała: > Do tego bardzo często mnie iryt > uje a przez to nie ma dnia że nie myślę jak byłoby super bez niego. Dla mnie to byłby powód do rozstania.