samochodowe

Więcej o:

samochodowe

Wypowiedzi na forum o:

samochodowe

 • Kamera samochodowa /dash cam

  Polecicie jakas kamere samochodowa? Tylna i przednia razem najlepiej. Poprzednia zmarla ? ale dzialala az 8 lat. Jakby nie bylo dozyla sedziwego wieku. No i teraz musze kupic i boze jakie to wybieranie jest meczace i nudne! ... Kupic taka z wifi i czy te apki sie przydaja? Czy tez patrzec na 360

 • Mariusz Duda zginal w wypadku samochodowym

  Zmarł jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych lekarzy stomatologów w Polsce. Dr n. med. Mariusz Duda był prezydentem i współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. Lekarz zginął tragicznie w wypadku samochodowym w USA. -- Lubię

 • Kosmetyki samochodowe

  Zapraszam na najlepszy internetowy sklep z kosmetyką samochodową carstylingshop, który oferuje polerowanie/pielęgnację lakieru, mycie, kosmetykę samochodową i wiele wiecej. Strona:

 • Wypadek samochodowy - która kancelaria?

  Szukam kancelarii, która specjalizuje się w wywalczaniu zadośćuczynienia i odszkodowania dla poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Kogo możecie polecić?

 • Wypadek samochodowy - jaka rehabilitacja?

  Rok temu miałem wypadek samochodowy, który spowodował u mnie bardzo poważne problemy w poruszaniu się. Mam uraz kręgosłupa, jak również po wypadku miałem złamaną nogę. Szukam firmy, która pomoże mi zorganizować jakąś profesjonalną rehabilitację. Kogo polecacie?

 • Warszat samochodowy

  Co sądzicie o warsztacie samochodowym z wabcza auto serwis może ktoś cos się wypowie

 • Detailing samochodowy Warszawa

  Dzień dobry, znacie jakąś dobrą firmę, która ma w swojej ofercie detailing samochodowy warszawa ? Chciałbym zlecić kompleksowe sprzątanie wnętrza samochodu i szukam sprawdzonej usługi. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Znalazłem ostatnio Warto skorzystać z ich usług? Co myślicie? Dziękuję

 • Kredyt samochodowy lub inny

  - Drugi kredyt hipoteczny - Wykup kredytu - Pożyczka osobista - Pożyczka na nieruchomość - Kredyt samochodowy lub inny... W razie potrzeby prosimy o kontakt. E-mail: E-mail:

 • W zeszłym roku, po wypadku samochodowym, w którym

  Czy znacie jakąś dobrą kancelarię, która specjalizuje się w uzyskiwaniu wysokiego zadośćuczynienia po śmierci bliskich? Moja przyjaciółka straciła ojca w wypadku samochodowym, który nie nastąpił z jego winy.

 • Wypadki samochodowe jako przeżycie trudne

  Szanowni Państwo, jestem studentką IV roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę badania na temat wypadków samochodowych. Zachęcam wszystkie osoby, które doświadczyły wypadku, do wypełnienia ankiety. Jest w pełni anonimowa i dobrowolna oraz posłuży wyłącznie w celach naukowo-badawczych.