Więcej o:

służby mundurowe

Wypowiedzi na forum o:

służby mundurowe

 • Odezwa do służb mundurowych!

  Funkcjonariusze służb mundurowych nie pozwólcie wykorzystywać się władzy. Służycie obywatelom i Polsce. Pamiętajcie o tym! -- ]:-> Fanatyzm to patologiczny stan jednostki, utopionej w irracjonalności prowadzącej do obłudy i zakłamania.

 • rekrutacja w służbach mundurowych

  czy ktoś mi może powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w służbach mundurowych???????????

 • Służby mundurowe w literaturze

  Jakie 3 książki polecilibyście do prezentacji maturalnej (poziom podstawowy) na temat "Służby mundurowe w literaturze. Zanalizuj funkcjonowanie tego motywu w odwołaniu do różnych epok literackich"? Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam.

 • Re: Chorzy psychicznie s służbach mundurowych

  Dlatego są wakaty w służbach mundurowych. Przyzwoici, normalni ludzie nie chcą pracować w tym burdelu, jakim są służby mundurowe pisiego państwa.

 • PO obniży emerytury służbą mundurowym

  PO ogłosiła , że jak dojdzie do władzy ,obniży emerytury służbą mundurowym! Czyli w jedynym kraju na świecie Polsce prawo może działać wstecz ,precz z PO!

 • Które służby mundurowe dla kobiety?

  Mam 25 lat i chciałabym wstąpić do służb mundurowych. Które polecacie (najlepiej z własnego doświadczenia), jak się tak dostać? Mam ukończone studia wyższe, zastanawiam się nad podyplomowymi. Które ułatwią mi dostanie pracy w służbach?

 • Służby mundurowe protestują przed urzędem wojew...

  Jestem za wydłużeniem okresu pracy służb mundurowych od dawna. 15 lat odsłużą i ... emeryturka + praca w ochronie. Do tego nie są zbyt zmęczeni , sfrustrowani ???? W naszym kraju jest zbyt dużo przywilejów za które płacimy my - zwykli , nieuprzywilejowani obywatele. -- krystyna_anna

 • Bezpłatny kurs języka obcego dla służb mundurowych

  Od stycznia rusza kurs języka angielskiego i niemieckiego dla służb mundurowych , ratowników, ochroniarzy. Zupełnie bezpłatnie, całkowicie finansowany przez Unie Europejską. Informacje o rekrutacji 32 227 70 77,

 • Re: Przedszkola tylko dla służb mundurowych i

  Temat wątku to "przedszkola tylko dla służb mundurowych" więc w zasadzie nie wiem, jakiego innego "głównego" wątku chcesz się trzymać?

 • Dla służb mundurowych??

  Oferta dla służb mundurowych? Jakoś niezbyt widzę sens wprowadzania tego czegoś do użytku "służbowego". Rozumiem entuzjastów, strzelców sportowych itp. Ale służby mundurowe? Może bardziej chodzi tu o rynek cywilny - stąd prezentowanie tylko wersji samopowtarzalnej, zaś rodzaj amunicji taki a nie