telefon alarmowy

Więcej o:

telefon alarmowy

Wypowiedzi na forum o:

telefon alarmowy

 • Tylko telefony alarmowe

  Co to może być- telefon pokazuje informacje-tylko telefony alarmowe. Mam SE T610- z Austrii- simlock jest zdjęty. Dzięki!

 • Telefon Alarmowy 112

  Jak sie okazuje szereg osob na forum "Bezpieczenstwo" jest przekonanych, ze telefon alarmowy 112 sluzy do dzwonienia na pogawedki o "roznych roznosciach". Moze warto byloby zapoznac sie z paroma informacjami na ten temat bo ma to powazny zwiazek z bezpieczenstwem. Numer 112 współdziała z system

 • Re: telefony alarmowe

  te mądrala, sprawdź na Płock pod hasłem telefony alarmowe. pogotowie jest cieplne i stąd pewnie czerpano i numer i nazwę instytucji.

 • Re: Telefon Alarmowy 112

  > Telefony alarmowe sa zas tylko przewidziane na sytuacje alarmowe. A.... To wszystko w porzadku. Sprawdzalem. Podejrzenie popelnienia przestepstwa jest sytuacja alarmowa. Moge nawet zadzwonic wtedy, gdy zobacze kogos z kalaszem w centrum Warszawy, choc jeszcze nikogo nie zastrzelil. Z reszta nie

 • Re: WINDY - Telefony Alarmowe!

  Dziś winda nie działała całkiem. Nie wiem czy była celowo wyłączona czy zepsuta ? A telefony alarmowe o ile pamiętam są w windach umieszczone.

 • Re: Telefon Alarmowy 112

  qqbek napisał: > Minęło ponad 10 minut, zanim się dodzwoniłem. Po poscie edka, wiesz czemu tak moglo byc. > Zawsze znajdą się idioci, którzy z telefonu alarmowego zrobią sobie gorącą linię... To wlasnie tlumacze juz od wczoraj edkowi i jego bratu-blizniakowi, zupelnie bezskutecznie. > tak jest nie

 • Telefony alarmowe nagminnie zawodzą

  Dziś rano mieliśmy jeden przykład że telefony alarmowe nie spełniają swojej roli, musiło zginać dwoje ludzi bo nie można dodzwonić się na policję, dziś wieczorem miałam kolejny przykład, że telefon alarmowy w wodociagach, które strasznie się chwalą na swojej stronie, był zajęty przez ponad pół

 • Re: Telefon Alarmowy 112

  edek40 napisał: > Tak samo jest z naszymi drogami. Nie tak samo, drogi sa do jezdzenia dla kazdego a telefony alarmowe sa tylko do zglaszania wypadkow, w ktorych konieczna jest natychmiastowa pomoc/interwencja.

 • Re: Telefon Alarmowy 112

  edek40 napisał: > Niewiele to ja wiem o Szwajcarii, Problem w tym, ze nie tylko. Ty niewiele wiesz o drodze hamowania, o wysepkach o znakach, o telefonach alarmowych a nawet o radarach, ktore bierzesz za bomby.

 • Re: Telefony alarmowe do strażników

  Po co IM te telefony alarmowe ? Po pierwsze teraz normalnie nie reagują. Po drugie .... i tak nic (hi!!! hi!!! hi!!!) nie mogą.