walizka

Więcej o:

walizka

Wypowiedzi na forum o:

walizka

 • Re: Puccini walizka ku przestrodze

  Ja używam walizek puccini już od kilku lat i nic się z nimi nie dzieje. Może rzeczywiście kierowca jak wrzucał to upadła na inną walizkę i pękła?

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Wystawienie mojemu eksowi walizek uważam, za jedną z moich najlepszych życiowych decyzji ?

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Przecież wiadomo, że zemsta to jeden z tych deserów, który najlepiej smakuje na zimno ;) To jak, jak przyłapiesz żonę na zdradzie to wystawiasz walizki czy idziesz do psychologa?

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Błędem jest uleganie presji (teraz w stronę - miej honor i wystaw walizki - wcześniej - wszystkie chłopy tak mają i nieś swój krzyż). Zdradzona strona powinna zrobić to, co jej pasuje, jest wygodne i zdrowe dla jej psychiki, cokolwiek to jest.

 • Re: Walizki samsonite

  Samsonie nie do zdarcia , odnoga american turist też super to chyba tańsza linia tej marki ja polecam .kupowałam w jakimś sklepie z walizkami

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Zgadzam się. Dlatego swojemu chłopu wystawiłam walizki, ale to ze względu na ogół okoliczności. Przyjaciółce zaś, przy innych warunkach brzegowych, radziłam zacząć od terapii małżeńskiej. Każda sytuacja jest inna. Uważam, że gdy jest co ratować, warto ratować. Ale nie wiem czy sama bym potrafiła się

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Nie powiedziałabym, że pani jest obiektywna. Jak pani wystawi walizki, to już nie zleci kolejnej fuchy testerce wierności. -- "Odrzucanie szypułek, nieważne czy w sklepie czy w domu, to i tak marnowanie jedzenia. Ja z szypułek od papryki robię pożywną zupę, a jak jeszcze sporo mi zostanie to deser.

 • Walizka dla dziecka

  Używalyście i przydała się Wam walizka dla małego dziecka, taka na której może jezdzic? Jeśli tak, możecie coś polecic?

 • Re: Walizka Ochnik, Witchen czy Puccini?

  Nie sądziłam, ze to powiem, ale zdecydowanie wolę Puccini od Samsonite. Taniutkie walizki Puccini, które mam od lat 15 dużo lepiej się starzeją niż nowy i sporo droższy Samsonite. -- Nie omieszkaj dać Świadectwa polskości Bądź Patriotą zmyślnie produkując Miód (by Kury)

 • Re: Wystawianie walizek to błąd?

  Niczego nie wymyśliłam, pomyślałam o krajach Ameryki Łacińskiej, gdzie po prostu "należało" pomścić zdradę. I przypominam, że chodzi o kraje chrześcijańskie. U nas na forach króluje "wystawienie walizek". Oczywiście można powiedzieć, że to tylko internet, nikt nie traktuje do końca poważnie - ale