wspaniałe stulecie

Więcej o:

wspaniałe stulecie

Wypowiedzi na forum o:

wspaniałe stulecie

 • Wieczór ze Wspaniałym Stuleciem

  Witam, może Państwa zainteresuje najbliższe wydarzenie w Warszawie związane z serialem ?Wspaniałe stulecie?. Gdzie: Archiwum Główne Akt Dawnych, ul. Długa 7, 00-263 Warszawa Data: 10.12.2015, godz 17:30 Instytut Yunus Emre w Warszawie oraz Archiwum Główne Akt Dawnych zapraszają na: WIECZÓR ZE

 • Re: Serial " Wspaniałe stulecie"

  Wejdź skarbie na youtubka i wpisz Wspaniałe Stulecie PL odc 1 a wypadnie ci to wspaniałe stulecie :D:D:D

 • Re: Wspaniałe stulecie w telewizji

  Można także tu znaleźć Wspaniałe Stulecie Wspaniałe Stulecie........... Klikasz i oglądasz kiedy chcesz Na żywo Wspaniałe Stulecie.......... -- ............................ Jak mamy być szczęśliwi, skoro wciąż tylko oczekujemy wszystkiego od innych? --- Phil Bosmans :)

 • Re: TVP chce zrobić polskie Wspaniałe Stulecie

  lauren6 napisała: TVP chce zrobić polskie Wspaniałe Stulecie Dobrze że nie Najwspanialsze Stulecie, bo musieliby kręcić sto lat. No bo przecież najwspanialsze stulecie w dziejach Polski zaczęło się kilka miesięcy temu.

 • Re: Wspaniałe stulecie - sułtanka Kosem

  Bez Ibrahima nie ma serialu! Tylko dla tej postaci i TEGO AKTORA oglądałam "Wspaniałe stulecie"! II część - nie!

 • Re: Wspaniałe stulecie czy ktioś ogląda?

  "Wspaniałe stulecie" rządzi, choć do faktów historycznych jego twórcy mają bardzo luźne podejście :). Uwielbiam ten serial :D.

 • Re: koniec wspaniałego stulecia

  A już od 25.04 kolejny hit, Wspaniałe Stulecie Kosem, tym razem o prawnuku Sulejmana i Hurrem sułtanie Ahmedzie i jego żonie Kosem, historycznie jeszcze lepszej intrygantce niż Hurrem. Znalazłam w necie i obejrzałam pierwszą część ( dostępna z angielskimi napisami )

 • TVP chce zrobić polskie Wspaniałe Stulecie

  Pojawiły się plotki, że na miejsce likwidowanego po 19 latach serialu Klan ma powstać nowy serial o dynastii Jagiellonów: Zainspirowany sukcesem tureckiego Wspaniałego stulecia szef Jedynki Jan Pawlicki, zlecił prace nad serialem o Jagiellonach. Będzie nosił tytuł Złoty wiek. Co ciekawe, nie jest

 • Re: "Wspaniałe stulecie" - czy ktoś poza mną oglą

  Od poniedziałku 13 czerwca powtórka "Wspaniałego stulecia"! Po dwa odcinki: o 15.50 i 18.30! Niestety, od odcinka 104!

 • "Wspaniałe stulecie" - czy ktoś poza mną ogląda?

  tego co wyczytałam ma kultową pozycję w Turcji. Wspaniale ukazuje życie haremu, układy pomiędzy dworzanami, sposób rządzenia imperium (choć pewnie trochę przesłodzony). Auć, zaniepokoił mnie też fakt, że na tym forum nie zająkneliście się nawet słowem o "Wspaniałym stuleciu".