Więcej o:

zakaz picia alkoholu

Wypowiedzi na forum o:

zakaz picia alkoholu

 • Re: Kiedy zakaz picia alkoholu?

  Zakaz picia alkoholu być powinien też w niektórych lokalach. Wtedy chlajusy mogliby urzędować w wyodrębnionych miejscach i pozostawać pod dyskretną kontrolą. Tak, tak.

 • Zakaz picia alkoholu w samolotach?

  Zakaz picia alkoholu w samolotach? Tak!Tak!Tak! Bardzo ładna inicjatywa. Ziarno zostało rzucone. -- Jedzenie mięsa, picie alkoholu, palenie tytoniu i zażywanie narkotyków, to cztery najgroźniejsze trucizny, poniżające i degradujące ludzkość!

 • zakazem picia alkoholu w niektórych lokalach

  Jestem za wprowadzeniem zakazu picia alkoholu w niektórych lokalach w Łodzi. Skończmy z kultura chlania, palenia i ćpania.

 • Znieść zakaz picia alkoholu i będzie Fiesta

  Wystarczy, że zniesiemy zakaz picia alkoholu na ulicach np. w strefie centrum w godzinach 17-2.00 w piątki i soboty wieczorem. Od razu będzie wiecej ludzi i będze się znacznie więcej działo.

 • Re: Zakaz picia alkoholu w samolotach?

  Zakaz picia alkoholu w samolotach? Tak!Tak!Tak! Tak, ale tylko dla mieszkancow Podhala i sciany wschodniej. -- "Bywal w towarzystwie i bardzo sumiennie przestrzegal przepisow naszej etykiety prowincjonalnej.(...) Lecz po kilku miesiacach bestia pokazala pazury"

 • Czy zakaz picia alkoholu w pracy

  Czy zakaz picia alkoholu w pracy zostal zniesiony? A moze tylko sa rowni i rowniejsi w tym kraju? Nic dziwnego, ze pozniej glupoty pieprzy (drugie video):

 • Re: Dlaczego nie ma zakazu picia alkoholu w samol

  Kultura picia jest w Polsce taka, jaka jest, i jestem za zakazem picia alkoholu w pociągach. Nikt mi nie wmówi, że statystyczny Polak pod wpływem alkoholu nie jest uciążliwy dla otoczenia. Zazwyczaj jest, jak diabli. --

 • Re: Dlaczego nie ma zakazu picia alkoholu w samol

  To już bez drinka nie można zasnąć? bez przesady, jak ktoś bez chlania nie potrafi się uspokoić to powinien wybrac się do lekarza. Jeszcze raz: skoro w pociągach jest zakaz picia alkoholu to dlaczego bezkarnie można chlać w samolocie??!!

 • Znieść zakaz picia alkoholu w noclegowniach!

  Znieść zakaz picia alkoholu w noclegowniach! Przecież wiadomo, że bezdomni i tak będą pili alkohol, tak jak zresztą znaczna większość ludzi w Polsce. Więc niech już piją w noclegowni, niż umierają na mrozie. Zakaz picia powoduje, że wolą pić na mrozie, niż nie pić w noclegowni, a to, co sprawdzono

 • Powinien być zakaz palenia i zakaz picia alkoholu!

  Powinni wprowadzić zakaz palenia i zakaz picia alkoholu! Powinien być także zakaz wyzywajacego ubioru - spódnice za kolana, bez dekoltow. Porządek musi być! ;) Najsmieszniejsze, ze najglosniej krzyczą o zakazach osoby, które nie uczeszczaja do pubów... ale czasami wpadka i im to przeszkadza. O tym