żałoba

Więcej o:

żałoba

Wypowiedzi na forum o:

żałoba

 • Re: Żałoba

  To w jaki sposób i z jaką intensywnością przeżywasz żałobę jest wyłącznie twoją indywidualną i bardzo intymną sprawą. Nic nikomu do tego, nikt nie ma prawa oceniać czy cokolwiek korgować. Spokojnie zaakceptuj swoje przeżywanie, daj sobie czas i czułość, bądź swoim akceptującym przyjacielem, a nie

 • Re: Żałoba

  Niekoniecznie. Tak naprawdę każdy przeżywa żałobę inaczej i nie ma co wyobrażać sobie, że trzeba stosować się do jakichś norm narzuconych przez społeczeństwo.

 • Nosicie żałobę?

  Pracuje w obsłudze klientów biznesowych. Mój dress cod to biala koszula + czarne spodnie lub spódnica. Nie chcę nosić żałoby na pokaz, mam ją w sercu. Ale spotkałam się z oburzeniem innych osób że jak to nie noszę czarnych ubrać? Nosiliście żałobę?

 • Re: Uszanujcie Żałobę Narodową

  Ten to chyba akurat przykład ówczesnej tzw. "prowokacji", bo tak się na to wtedy mówiło. Ta egzaltacja z tym że i sam diabeł ma szanować i odbywać żałobę, no serio... -- "Koszt kuracji przy pełnej odpłatności to około 800 zł miesięcznie, więc nie jest to aż taki drogi lek żeby można było twierdzić,

 • Re: Żałoba

  Spytałam, on mi na to: wie pani, żałoba zrozumiała jest jak odchodzi człowiek. Poczułam się jakby mi w gębe z liścia przyłożył i jakbym naprawdę oszalała.

 • Re: Żałoba

  tutaj problem polega na tym ze lekarz stwierdził ze watkodajka nie może być w żałobie bo żałoba to tylko po człowieku. Właśnie na tym często polegają zaburzeni psychiczne ze nie są racjonalne - on powinien ocenic czy u niej stan psychiczny po śmierci kota pogorszył się na tyle ze wpływa to na jakość

 • Żałoba narodowa

  Podobno ma potrwać 3 dni. Nie macie wrażenia, że za dużo tych żałób? Rozumiem uczcić pamięć człowieka, pisać o nim w mediach, itp, ale niejako "przymuszać" cały naród do żałoby poprzez odwoływanie zaplanowanych imprez masowych to lekkie przegięcie.

 • Re: Żałoba

  No pewnie, że chodzisz, brak snu plus taki smutek, to by golema wykończyło. Trzymaj się i tak jak Ci bene pisze - daj sobie czas na posmucenie się i nawet nie próbuj myśleć, że to nienaturalne czy dziwne. Żałobę trzeba przeżyć.

 • Re: Żałoba

  Żałoba jest naturalna, smutek jest naturalny, trzeba przez to przejść, zgadzam się. Deprywacja snu, nawykowa bezsenność - to choroby, zagrażające zdrowiu i życiu, ja wiem że brzmi to pompatycznie, ale to prawda :( Trzeba je leczyć, wychodzić z nich, nie przeczekiwać.

 • Kolarski Świat w żałobie

  TRAGEDIA PRZED MISTRZOSTWAMI ŚWIATA. KOLARSKI ŚWIAT W ŻAŁOBIE - Gazeta - 19.09.2021