Więcej o:

żaluzje

Wypowiedzi na forum o:

żaluzje

 • jakie "żaluzje"?

  Potrzebuję czegoś antysłonecznego na okna od zachodniej strony. Rolety zewnętrzne nie wchodzą w grę. Dotychczas miałam białe metalowe żaluzje od strony pokoju, sprawdzały się doskonale, ale się popsuły i nie można ich naprawić.

 • żaluzje drewniane

  Szukam żaluzje drewniane opole . Nie mam pojęcia gdzie szukać, znajomi znaleźli mi stronę ale żaden z nich tam nie zamawiał. Czy ktoś z was ma jakieś opinie?

 • Wymiana żaluzji

  Mam na oknach żaluzje po poprzednich właścicielach mieszkania, chcę mieć nowe. Żaluzje są najzwyklejsze, najtańsze (nie wiem co to za materiał), chciałabym mieć drewniane. Czy po usunięciu starych wykorzystuje się nawiercone dziurki, czy coś będzie widać? I czy w ogóle da się tak wymienić żaluzje?

 • żaluzje

  Szanowni sąsiedzi z żaluzjami :) Jesteśmy zainteresowani zakupem żaluzji-pionowych drewnianych lub drewnianopodobnych,prosimy o namiar do "sprawdzonego" producenta,sprzedawcy w/w akcesori. Z góry dziękujemy!

 • Drewniane żaluzje - jak czyścić?

  Założyłam w domu drewniane żaluzje, kolor ciemny dąb. Do czyszczenia zatrudniam syna, czyści ręcznie wilgotną ściereczką z dodatkiem płynu do drewna, strasznie to upierdliwe i czasem zostają ślady lub resztki kurzu. Jak i czym to czyścić efektywniej? Syn zostaje ;)

 • żaluzje

  był na Niekłańskiej, niedaleko wjazdu na ostry dyżur, jeszcze niedawno punkt usługowy, gdzie można było zamówić założenie żaluzji i mozna tam było kupić rózne elementy żaluzji, co sie zużyły poszłam tam w zeszłym tygodniu i ... nie ma żaluzji, tylko okna z pcw czy gdzieś na Kępie jest taki żaluzjowy

 • żaluzje

  Zmieniłam okna, jaką polecacie firme montującą żaluzje w oknach? W dzień chce mieć jasno więc będą podciągnięte do samej góry, będę zasłaniać tylko od słońca, lub czasami na noc. Jak jest z trwałością żaluzji?

 • Żaluzje

  Czy ktoś może mnie oświecić, czy przy obliczeniu powierzchni do montażu żaluzji okiennej uwzględnia się także powierzchnię ramy okiennej, czy tylko szyby? Żaluzja ma zakrywać tylko szybę, jednak w firmie wyliczono mi cenę w odniesieniu do całego okna. I jeszcze jedno pytanie - czy 170 zł za m2

 • Żaluzje

  Mam pytanie do użytkowniczek żaluzji. Od kilku dni mam w oknach żaluzje, czy jeśli będe je codziennie podciągać to się szybciej zużyją? Pytam z ciekawości bo wczesniej nie miałam, a w dzień lubie odsłonięte okna :)

 • żaluzje

  Chciałam założyć sobie żaluzje w kuchni (okno pięcioskrzydłowe) i sypialni (drzwi balkonowe plus okno dwuskrzydłowe). Niestety wycena firmy Sunflex powaliła mnie z nóg - za to co opisałam powyżej zaśpiewali ok. 1.000 zł (wybierałam najtańsze żaluzje 25 mm)!!! Czy ktoś może mi polecić jakieś tańsze,