burza

Więcej o:

burza

Wypowiedzi na forum o:

burza

 • Burza opozycji o ceny benzyny

  Jak można zrobić burzę o to że cena benzyny nie uległa wzrostowi od 1 stycznia? Orlen wziął na klatę podwyżkę VAT i nie podniósł ceny dla Polaków. Opozycji się to nie podoba.

 • Trypel, zasiales wiatr man vs auto to zbieraj burz

  burze. Podaj mi jakies chusteczki, bo lezka mi sie w oku kreci. Nie ze wzgledu na krajobraz tylko ze wzgledu na pojazd i wiek "Dziadka".

 • burzę ? - a jakiej racji ?

  stasi1 napisał: Słowa Kaczyńskiego wywołały burzę" burzę ? - a jakiej racji ? przeciez podobno nikt z oPOzycji nie traktuje Prezesa powaznie ?

 • Jest burza?

  U mnie jest. Grzmoty, błyskawice, ulewa. Wyszłam na zewnątrz, siedzę pod daszkiem, owinęłam się kocykiem, piję herbatę i podziwiam to szaleństwo Matki Natury. Gdybyśmy tylko umieli ujarzmić burzę i wykorzystać całą tę elektryczność!

 • wiciokrzew - połamany po burzy

  Dzień dobry! Piszę po raz pierwszy, bo dopiero od niedawna mam ogród :) Też po raz pierwszy. Zaczynam się po mału uczyć, z czym to się je, ale to na pewno trochę zjamie. Jakiś czas temu była u nas burza i mój piękny wiciokrzew wraz z różą ucierpiał. Róża po prostu się ugięła i jakoś sobie radzi,

 • a po burzy...

  kto tam nic przetrwał spokojnie i/lub nadzieję na miły dzień ma? ;) czy cisza (przed burzą) dziś tu panować będzie? -- Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to. Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon, jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.

 • 21:55 TV Puls "Burza"

  Ktoryś już raz mamy ten film w prime, a chyba ciągle nie został obejrzany ? :] Zawsze konkurencja uwodzi skuteczniej, a przecież to może być niezłe kino. Główny bohater - Beau, pracuje w służbach energetycznych, a prywatnie jest po przejściach, jego brat zginął podczas akcji, a Beau zajmuje się jego

 • Burza i cisza

  Tusk traci prawo jazdy: burza w mediach Połowa Polaków i Polek traci chęć do życia : cisza Druga Połowa Polek i Polaków traci chęć do rozmnażania : cisza

 • Kolejna g..burza! Czy tych dziennikarzy ktoś

  , także na tym samym stanowisku w tej samej firmie. Każdy ma takie prawo, o co ta burza? Mój domowy emeryt też przeszedł na emeryturę, też dostał odprawę - trzymiesięczną pensję, i po miesiącu poszedł do pacy, jako emeryt, na takie samo stanowisko, tyle że w innej firmie z pensją wyższą niż miał w

 • W czasie burzy...

  1. Nie otwieraj okien Przed burzą zamknij wszystkie drzwi i okna. Gdy nawałnica już się rozszalała, nie zbliżaj się do nich. Okna warto zamknąć nie tylko przed samą burzą, ale też - profilaktycznie - gdy wychodzisz z domu. 2. Nie włączaj urządzeń elektrycznych i gazowych Używanie podczas burzy np.