zagadki

Więcej o:

zagadki

Wypowiedzi na forum o:

zagadki

 • Czy odgadniesz zagadkę?

  Cały czas cię śledzę i zlewam się z mrokiem, nie, nie złapiesz mnie, no chyba że wzrokiem. Napisz czy udało ci się odgadnąć, a po więcej tego typu zagadek zapraszam do pobrania darmowej aplikacji na androida:

 • Zagadka na piatek

  Pytanie brzmi: co to jest ( a dokladnie: CO TO, K.WA, JEST?!) Uwaga- prosze nie psuc zagadki.i nie goglowac po. Obrazkach, tylko puscic te, no, wodze fantazji -- Żona podczas kłótni z mężem mówi: ? Tutaj napiszę nad łóżkiem, że jesteś durniem! Niech całe miasto się dowie!

 • Kącik zagadek

  W moim kąciku we dworum znalazłam odrobinę miejsca na zagadki intelektualne. A że kto pyta nie błądzi wiec zapraszam Was do wspólnej zabawy. Zapraszam zarówno do udzielania odpowiedzi na zadane pytanie jak i dopisywanie własnych zagadek. Na razie żadne nagrody nie są przewidziane ale jak będzie

 • Religia w przedszkolu. Zagadka

  Mam zagadkę. W przedszkolu przed covidem grupy 5 i 6 latków miały 2x w tygodniu religię i 2x w tygodniu rytmikę. Jak się domyślacie zajęcia prowadzone były przez osoby które przemieszczają się pomiędzy różnymi przedszkolami. Zagadka: Jak myślicie jakie zajęcia zostały zawieszone w czasach covidu a

 • Zagadka na miarę agenta FBI

  cześć następną zagadką będzie zagwostka - Tylko tym razem daję wolną rękę nie wyciągam kart. Zagadka dotyczy : W dawnym miejscu stażu pracownicy ochrony i Ja ...mieliśmy że sobą konflikt - Czepiali się o pozwolenie(dowód przepustkę ) wjazdu na teren który ochraniali w którym odbywałam praktykę .

 • Re: Zagadki, szarady na Dzień Chłopaka

  Lampa z palmą to chyba szczyt kiczu ale rozumiem że to na potrzeby zagadek?

 • Re: Fotozagadki Edycja 52#zagadka 7

  Nie ma chętnych? Zajęło mi kilka minut. Tylko mi zdjęcia się kończą na zagadki.

 • Re: Fotozagadki Edycja 52#zagadka 7

  Ta Pagoda Pokoju powstała w 1985 roku, świetnie zlokalizowałeś więc miejsce . Twoja zagadka , Smoku. -- teka2=teka59

 • Zagadka z gotowymi kartami :

  Zagadka ;-) Dziewczyny umówiłam się na spotkanie z kolegą :rano napisałam zapytanie...A co z tego wyszło ? Czy do spotkania doszło : 10 kielichów. Papiezyca. 6 monet Jak uważacie po tych kartach? ?

 • Zagadki

  Zainspirowana Forum Agathy Christie, proponuję wątek zagadkowy. Kto poprawnie odpowie, zadaje następną zagadkę. Tylko pytamy o sprawy, na które jest odpowiedź w treści książek, a nie np. o "co się działo z psami i kotami przygarnianymi przez Gabrysię" albo "dlaczego Gizela zniknęła z życia Borejków"