koty

Wypowiedzi na forum o:

koty

  • kot mi się grzeje

    CZARNY kot. na zewnątrz 30 stopni, na słońcu pewnie 50 a kot się wyleguje na parapecie w słońcu... zdjęłam to się wściekł i wrócił na to miejsce. czy kot sobie sam nie zrobi krzywdy? czy jednak głupiutkie to stworzenie i zamknąć w łazience...

  • Książka o forumowym rozpuszczonym kocie.

    jest już w księgarniach. O czym informuję, jako autorka i wątku i książki "Dziadek naszego Kota" :) Niestety konta lidka73 nie mogę już odzyskać, bo za długo było już nieużywane, więc spróbujcie uwierzyć na słowo, że

  • Przez kota już nigdy nie pojadę na wakacje?

    W kwietniu byliśmy na 10-dniowych wakacjach po raz pierwszy od kiedy mamy kociaka. Miał 6 miesięcy. Ponieważ wiedzieliśmy, że nie akceptuje obcych (ucieka i chowa się np. pod łóżkiem, gdy tylko ktoś nieznajomy pojawi się w domu), więc o zostanie z nim (czasowe zamieszkanie u nas na ten czas)

  • Koty i psy "po nowemu" - dobrostan

    Mamy to! Pierwsze przepisy UE chroniące koty i psy przed złym traktowaniem

  • Chciałabym drugiego kota

    Jak się dokocic? Mam 10-letniego kota po przejściach i psa. Razem funkcjonują dobrze ale nie przyjaźnią się. Po prostu są siebie ciekawi ale raczej chodzą swoimi drogami. I teraz chciałabym wziąć jeszcze jednego kota, dorosłego, potrzebującego pomocy ale nie wiem jak to ugryźć żeby się dogadywali.

  • Dzień kota.

    Zgodnie z kalendarzem dzisiaj mamy Dzień Kota i ostatki ,które kończą krótki w tym roku karnawał.Kota już dawno nie mam,bo po zaginięciu Tygryska następnego już nie wzięliśmy,ostatki mijają nam bardzo spokojnie bez szaleństw na parkiecie,oglądamy filmiki na Youtube prezentowane przez wietnamską

  • marznący kot

    Zaczęły się ostre mrozy i słyszę w okolicy płaczącego kota. Dokarmiam, próbuję jakoś złapać, ale ile razy wyjdę na dwór to już go nie ma. Gdzieś jest w okolicy, ale nie potrafię go zlokalizować. Pewnie gdzieś na ogródkach sąsiadów jest. Obawiam się o losy tego nieszczęśnika. Wprawdzie na zachodzie

  • Artretyzm u kota

    Nasza kicia ma 14.5 lat, ogólnie zdrowa i wesoła. Z czasem w przednich łapach pojawił się u niej artretyzm. Po dłuższym leżeniu musi się trochę rozchodzić, ale i tak utyka bardziej na lewą łapę. Wet przebadał, pobrał krew itp. Stwierdził właśnie ten artretyzm i zapisał Meloxicam. Zaczęliśmy od małej

  • Mokra karma dla kota help

    Ratunku koty! Moje koty próbowały i nie chcą jeść Sheba saszetki ani nic co jest dostępne w sklepach. Na razie jedza Purina saszetki. Doliny Noteci juz nie chcą, wcześniej jadły. Gdzieś przeczytalam ze moze Pokusa lub Josera ale to drugie juz próbowalam Oczywiscie daje tez surowe mięsko ale nie

  • Re: Tłuste koty Morawieckiego

    Tłusty kot nie ma lekko x.com/Morgenstern616/status/2066872060589015423?s=20