Więcej o:

rośliny

Wypowiedzi na forum o:

rośliny

 • Kwiaty i rośliny wodne zimą w Lublinie

  Cześć, studiuję w Lublinie i potrzebuję do projektu zdjęć wodnych roślin i kwiatów. Czy jest miejsce w Lublinie gdzie mogłabym sfotografować takie rośliny? Zastanawiam się czy ogród botaniczny ma miejsce, w którym zimą jest może jest docieplone oczko wodne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 • Re: Co to za roślina?

  To musisz uważać i chodzić wychodzonymi ścieżkami, a psa spuszczać ze smyczy na łąkach dla psów, co jest zresztą lepsze także dla innych zwierząt oraz spacerowiczów. Nie ma żadnych szans, że coś tą rośliną powstrzyma.

 • Re: Co to za roślina?

  snakelilith napisała: > Nie ma żadnych szans, że coś tą rośliną powstrzyma. Może Krucjata Różańcowa? Z drugiej strony dowiedziałem się, że to Niderlandy, ojczyzna morderców staruszków i chorych i nienarodzonych, tudzież kraj ciapatych i pedałów. To im się taki barszcz należy.

 • Re: Co to za roślina?

  ej, serio przerasta cię instalacja aplikacji rozpoznającej rośliny? to jakiś barszcz. -- my name is legion

 • Co to za roślina, pomożecie?

  Czy kojarzycie może tę roślinę (nie chodzi mi o cynie, tylko o te białe i różowe kwiaty z pierwszego planu)? Byłabym wdzięczna za pomoc? -- Żeby dojść do źródła, trzeba iść pod prąď

 • Rośliny do łazienki

  Mam duże okno w lazience, ale od strony północnej. Jest tam oczywiście ciepło i wilgotno. Jakie rośliny dobrze się czują w waszych lazienkach oprócz storczyków oraz paproci, ktore już mam i polecam.

 • Do ogrodniczek co to za roślina

  Niewielka roślina z charakterystycznymi jakby aksamitnymi pozwijanymi kwiatami, zwykle czerwonymi czy pomarańczowymi (przynajmniej takie widziałam)?

 • Rośliny z Ikei

  Czy kupujecie rośliny w Ikei. Ceny są bardzo rozsądne, ale czy takie rośliny wytrzymają w mieszkaniu? Raz kupowałam storczyka w Leroy Merlen i zdechl mi po miesiącu , czy warto kupować rosliny w sklepach budowlanych czy raczej kupujecie w kwiaciarni?

 • Co to za roślina?

  Roślina w naturze to duża kępa takich łodyg zakończonych zielonymi dorodnymi baldachimami przypominającymi kształtem i wielkością kwiaty hortensji. Kilkanaście rosło obok siebie. Paryż, kwiecień dwa lata temu. Odłamałam rozgałęzienia, przywiązałam do Polski, posadziłam w doniczce i po dwóch latach

 • Rośliny w szkle

  Dzień dobry, proszę o rady w przygotowaniu prezentu. Chciałabym umieścić w małych buteleczkach (około 30ml) różne rośliny, zrobić jakby zielnik ale właśnie zamknięty w szkle. Zainspirował mnie film "Francuski pocałunek", kto widział to może pamięta, była scena w której bohater chwali się własnym