pranie

Więcej o:

pranie

Wypowiedzi na forum o:

pranie

 • Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimowym?

  Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimowym? Oczywiście aby nie zwiększało poziomu wilgotności domu czy mieszkaniu i było efektywne :D Zwłaszcza przy temperaturze minimum w pomieszczeniach.

 • pranie dywanu z wiskozy

  Czy e-matka ma takowy i oddawała do prania w pralni? Czy jest zadowolona z rezultatów? -- asmarabis vel złota ptaszyna: "Tusk umie po angielsku tylko dzieki Merkel a niemiecku po dziadku, czy nastapi taki dzien kiedy ktos z opozycji bedzie znal jezyki obce tak sam z siebie?"

 • Crocsy przeżyją pranie w pralce?

  Dorzucić do prania? Dadzą radę?Zapuszczone po pracach ogrodowych, nie chce mi się ich czyścić ręcznie.

 • Płyn do prania czarnego a rzeczy białe

  Mam tylko płyn do prania czarnych rzeczy perwoll. Potrzebuje wyprać białe rzeczy. Głupie. Ale czy będą nadal białe?

 • Re: Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimo

  Nie wiem, czy to dobra odpowiedź, ale zawsze latem robię mnóstwo prania: narzuty, poduszki, swetry, szaliki, rękawiczki- żeby zminimalizować pranie i suszenie tego zimą.

 • Re: Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimo

  Mam masakryczny problem z suszeniem prania w sezonie przejściowym (przed włączeniem ogrzewania). Zwłaszcza, kiedy na zewnątrz pada. Mam bardzo duże różnice w wilgotności pomieszczeń zależnie od pory roku - zimą jest wszędzie sucho (i pranie nie stanowi problemu), za to latem wchodzi wilgoć ze

 • Re: Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimo

  Mam 21, pranie schnie przez noc, jest przecież odwirowane, grzyba nie mam, tylko suche powietrze

 • Czy wszystkie kapsulki do prania śmierdzą?

  Kupiłam Persil 4w1 - śmierdzi chemia w całej łazience :/ Przez wiele lat używałam do prania płynów dla dzieci, ale one jednak słabo dopieraja plamy z trawy, przepocone po treningach koszulki i efekty szkolnych lekcji plastyki ;) Płynów do płukania nie używałam nigdy. Proszku do prania nie lubię.

 • Re: Jak suszycie pranie w sezonie jesienno ? zimo

  Nie mam suszarki bębnowej ani suszarni, pranie suszy się nieelegancko rozwieszone na zwykłej suszarce w sypialni. Nigdy nie miałam problemu z wilgocią w mieszkaniu, choć wiadomo że zimą pranie schnie trochę dłużej niż latem. Temperatura w mieszkaniu - max 22 stopnie, ale u nas jest raczej dość sucho

 • Śmierdzące pranie

  W końcu moje pranie po wysuszeniu przestało śmierdzieć. Co zmieniłam? Program prania. Zamiast "eko" dałam "bawełna". Pralka bawi się że trzy razy dłużej ale nawet po praniu w 40 stopniach pranie schnie bez smrodu. Tylko szkoda mi ciuchów które wyrzuciłam.